• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-14214-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

جانشین رییس ستاد بحران استان:

آغاز توزیع کانکس در منطقه زلزله‌زده کوهبنان/ تامین حدود 100 دستگاه کانکس در استان تا آخر هفته

جانشین رییس ستاد بحران استان کرمان از رسیدن محموله حامل کانکس‌ها به کوهبنان خبر داد و بیان کرد: از امروز توزیع کانکس در منطقه کوهبنان آغاز می‌شود لازم به ذکر است که کانکس‌ها به افراد واجد شرایط که خانه‌های آنها تخریبی و غیر ایمن است، تعلق می‌گیرد.

"مصطفی آیت‌الهی‌موسوی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، اعلام کرد: با توجه به پیگیری‌های استاندار کرمان تعدادی از کانکس‌هایی که دولت باید در اختیار استان کرمان قرار می‌داد صبح امروز رسید.

وی از رسیدن محموله حامل کانکس‌ها به کوهبنان خبر داد و بیان کرد: از امروز توزیع کانکس در منطقه کوهبنان آغاز می‌شود لازم به ذکر است که کانکس‌ها به افراد واجد شرایط که خانه‌های آنها تخریبی و غیر ایمن است، تعلق می‌گیرد.

جانشین رییس ستاد بحران استان کرمان اظهار کرد: تا این لحظه 10 کانکس وارد استان شده است و تا آخر هفته حدود 100 دستگاه کانکس در استان خواهیم داشت، کانکس‌ها اضافه را در انبارها دپو می‌کنیم تا در شرایط بحران از آنها استفاده کنیم.

وی با اشاره به مصوبه ستاد بحران مبنی بر تهیه 4 هزار دستگاه کانکس در استان کرمان خاطر نشان کرد: مقرر شده است که تعدادی از این کانکس‌ها را دولت به استان واگذار کند و تعدادی نیز کانکس سازان استان بسازند، که ساخت کانکس‌ها در استان آغاز شده و تا پایان هفته تعدادی را تحویل خواهند داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: