• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-2685-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

در سالگرد ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی صورت گرفت؛

رونمایی از کتاب «چیستی و چگونگی تربیت در اندیشه آیت الله هاشمی» و تمبر آیت الله در کرمان

رییس دانشگاه فرهنگیان کرمان گفت: کتاب «چیستی و چگونگی تربیت در اندیشه آیت الله هاشمی» توسط همکاران دانشگاه فرهنگیان کرمان تالیف شده و امروز رونمایی می شود و یک سایت به نام آیت الله هاشمی فعال است و اساتید و دانشجویان می توانند از سایت استفاده کرده و مقالات خود را به اشتراک بگذارند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام "عباس توان" صبح امروز 16 دی ماه در آیین ملی بزرگداشت شخصیت علمی تربیتی آیت الله هاشمی رفسنجانی در کرمان اظهار کرد: همه ما آیت الله هاشمی را به عنوان مجاهد و مبارزی بزرگ می دانیم که در کنار امام در پیروزی انقلاب نقش مهمی داشتند.

وی افزود: در ذهن ما ایشان به عنوان یاور دیرین حضرت امام و یار مقام معظم رهبری هستند و همه ما آیت الله را مدیری مدبر و آبادگر خرابی های کشور بعد از جنگ هشت ساله می شناسیم.

توان با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی را به عنوان سیاستمداری بزرگ و باهوش می شناسیم، تصریح کرد: همه اینها هاشمی هست اما شخصیت ایشان ابعاد ناشناخته دیگری دارد.

وی بیان کرد: کتاب «چیستی و چگونگی تربیت در اندیشه آیت الله هاشمی» توسط همکاران دانشگاه فرهنگیان کرمان تالیف شده و امروز رونمایی می شود و یک سایت به نام آیت الله هاشمی فعال است و اساتید و دانشجویان می توانند از سایت استفاده کرده و مقالات خود را به اشتراک بگذارند.

رییس دانشگاه فرهنگیان کرمان گفت: همچنین نمایشگاهی به مناسبت نخستین سالگرد ارتحال آقای هاشمی رفسنجانی در دانشگاه فرهنگیان با همکاری دانشگاه آزاد برپا شده است.

به گزارش ایسنا، در این مراسم با حضور فرزند ارشد آیت الله هاشمی رفسنجانی از کتاب «چیستی و چگونگی تربیت اندیشه آیت الله هاشمی رفسنجانی» و تمبر کاغذی آیین ملی بزرگداشت شخصیت علمی و تربیتی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی رونمایی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: