• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-2185-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : دریافتی

نماینده مردم سیرجان در خانه ملت:

سیاه‌نمایی علیه نظام یکی از مشکلات امروز جامعه است/باید واقعیتها را به مردم بگوییم

نماینده مردم سیرجان در خانه ملت گفت:  یکی از مشکلات از امروز جامعه ما، متاسفانه سیاه نمایی علیه نظام است که برخی برای عزیز شدن خود در جامعه از این روش در حال استفاده هستند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر،
"شهباز حسن پور" عصر امروز 15 دیماه در دیدار مجمع نمایندگان استان کرمان در دیدار با مدیرکل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمان، با تاکید بر اینکه نارضایتی امروز مردم از بی عدالتی اجتماعی در جامعه است اظهار کرد: مردم دیگر نمی پذیرند که مسئولان در سطح رفاه بالایی باشند اما خیل عظیمی از کشور زیر خط فقر باشند.

حسن پور با تاکید بر اینکه مشکل دیگر امروز جامعه ایران سیاه‌نمایی‌های صورت گرفته علیه نظام است اظهار کرد: متاسفانه امروز شاهد هستیم که هرکسی برای اینکه خودش را در جامعه خوب جلوه دهد، شروع به بیان بدی و ضعف ها نظام کرده و حال جای سوال است که در کجای دنیا چنین موضوعی وجوددارد که بخواهد کسی ارکان نظام خود را زیر سوال ببرد؟

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید دیگر این موضوع را تمام کنیم، تصریح کرد: هم اکنون نیز معتقدیم اتفاق خاصی در جامعه نیفتاده است و تنها چند جوان اعتراض خود را با صدای بلند بیان کرده و مسئولان نیز صدای آنها را شنیدند.

حسن پور با تاکید بر اینکه باید واقعیتها را به مردم بگوییم افزود: جامعه ای که مشکلات خود را شفاف با مردم خود در میان می گذارد، مردم نیز با آنها کنار خواهند آمد پس باید شفاف با مردم صحبت کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: