• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4784-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان خبر داد:

صدور 21 هزار کد اشتغال جدید در سازمان تامین اجتماعی استان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با اشاره به عملکرد دستگاه های اجرایی استان نسبت به تعهد ایجاد اشتغال در سال جاری، یادآورشد: در سازمان تامین اجتماعی استان بیش از 21 هزار کد اشتغال جدید صادر شده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "رضا اسماعیلی" پیش از ظهر امروز 14 دیماه در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمان با اشاره به اینکه برنامه دوسالانه اشتغال استان در راستای سیاست های مدیریت استان به تفکیک شهرستانی و دستگاهی ایجاد شده است، گفت: تعهد استان در ایجاد اشتغال 35 هزار نفر در سال جاری بوده و پیش بینی می شود این آمار در سال آینده 36 هزار نفر باشد.

 اسماعیلی با تاکید براینکه بیشترین حجم اشتغال ایجاد شده در استان 22هزار نفر بوده که مربوط به سازمان صنعت، معدن و تجارت شمال استان می باشد، افزود: راه اندازی پروژه های صنعتی شهرستان های زرند و سیرجان در بحث کنسانتره و فولاد موجب ایجاد اشتغال قابل قبولی شده است.

وی با اشاره به عملکرد دستگاه های اجرایی استان نسبت به تعهد ایجاد اشتغال در سال جاری، یادآورشد: در سازمان تامین اجتماعی استان بیش از 21 هزار کد اشتغال جدید صادر شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: