• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4484-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

نماینده مردم شهربابک در مجلس:

با پول دولت نمی‌توان اشتغال ایجاد کرد

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی گفت: پول دولت جواب نمی دهد و اصلا نمی توان روی بودجه حساب کرد و باید مسوولان استان همت کنند تا با انتقال منابع مالی از امکانات استفاده کرده و اشتغال جدی واقعی ایجاد کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علی اسدی" ظهر امروز 14 دی ماه در نشست مجمع نمایندگان استان کرمان با مدیران تابعه وزارت کار در استان اظهار کرد: کرمان استان پهناوری است اما سیستم اداری جمع و جوری نداریم و مشکل حوزه اشتغال این است که برای دریافت مجوزها زمان زیادی باید طی شود و این مسئله در استان کرمان دوبرابر استان های دیگر است.

وی با تاکید بر اینکه باید این نقص را رفع کنیم، افزود: 61 طرح را در شهرستان شهربابک جمع آوری کرده ایم که در استان به مشکل برخورده و حذف می شوند.

اسدی تصریح کرد: کرمان منابع مالی زیادی دارد و معادن ما در کشور بی نظیر است و در برنامه ششم تصویب شده که منابع این معادن باید به استان منتقل شود اما متاسفانه هماهنگی لازم و همتی که باید برای به کار گرفتن این منابع به خرج بدهیم، نداریم.

نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پول دولت جواب نمی دهد و اصلا نمی توان روی بودجه حساب کرد و باید مسوولان استان همت کنند تا با انتقال منابع مالی از امکانات استفاده کرده و اشتغال جدی واقعی ایجاد کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: