• پنجشنبه ۱۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4284-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

زاهدی با هشدار به برخی مدیران استانی که گلوی مردم را می‌فشارند؛

یا روش خود را عوض کنید یا برخورد جدی خواهیم کرد

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بعید می دانم افزایش قیمت حامل های انرژی تصویب شود و مجلس موافق نیست و از همان روز نخست که بودجه به مجلس آمد، با این مسئله مخالف بودیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"محمدمهدی زاهدی" ظهر امروز 14 دی ماه در نشست مجمع نمایندگان استان کرمان با مدیران تابعه وزارت کار در استان اظهار کرد: مجلس به شدت با عملکرد مالیاتی کشور مخالف است و همچنین با عملکرد تامین اجتماعی نیز موافق نیست.

وی در ادامه درباره احتمال افزایش قیمت حامل های انرژی افزود: بعید می دانم افزایش قیمت حامل های انرژی تصویب شود و مجلس موافق نیست و از همان روز نخست که بودجه به مجلس آمد، با این مسئله مخالف بودیم.

زاهدی با اشاره به اینکه مجلس با توزیع 60 هزار اوراق مشارکت هم مخالف است، تصریح کرد: هنوز کمیسیون تلفیق به این مسئله نرسیده اما در هر حال می گوییم کشور رو به جلو را نمی شود با این بحث بدهکار کرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس در ادامه گفت: باید کاری کنیم بدنه اجرایی کشور فعال باشد و همه خود را نوکر مردم بدانند نه ولی نعمت مردم.

وی افزود: رویه مدیران استان کرمان خادمی مردم است و از چند نفری که راه خود را از دیگران جدا کرده و گلوی مردم را می فشارند، می خواهیم روش خود را عوض کنند وگرنه با آنها برخورد می کنیم.

زاهدی با اشاره به مشکلات مطرح شده از سوی مدیران تابعه وزارت کار در این جلسه در بحث کارگری، بازنشستگان و ... گفت: وزیر وعده می دهد و عمل نمی کند و منتظر هستیم که این مشکلات را حل کند.

وی تصریح کرد: در بحث های مالیاتی به جد اعتراض داریم در حالی که هیچ کشوری در دنیا در شرایط رکود مالیات را به این شکل نمی گیرد، کشور ما استثناء است و دولت باید شرایطی فراهم کند که اشتغال راه بیفتد و رکود برطرف شود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: