• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1885-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

معاون رییس جمهور:

مردم جواب اخلال‌گران را دادند/نباید گرفتاری و نارسایی‌های جامعه را با اغتشاش بیان کرد

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با بیان اینکه مردم امروز جواب اخلال‌گران را دادند، گفت: عقیده ما این است که گرفتاری و نارسایی در جامعه وجود دارد اما نباید آنها را با اغتشاش بیان کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام سید محمدعلی شهیدی محلاتی عصر امروز 13 دی‌ماه در بدو ورود به کرمان در جمع خبرنگاران گفت: کرمان همواره در طول دوران قبل و پس ار انقلاب اسلامی پیشرو رشادتی ها مردمان خود بوده که نمونه بارز آن را در آمار بالای جمعیت ایثارگران استان کرمان نمود پیدا خواهد کرد.

وی دیدار با خانواده‌های ایثارگران را یکی از اهداف سفر خود به استان کرمان برشمرد و عنوان کرد: با توجه به زلزله های اخیر در شهرستان کوهبنان بیش از 200 واحد مسکونی از ایثارگران تحت تاثیر این زلزله دچار آسیب شده‌ که نیاز است به مشکلات آنها رسیدگی کنیم.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با بیان اینکه ایثارگران ما تحت پوشش بیمه حوادث و عمر هستند، تصریح کرد: بیمه میزان خسارات وارده شده به منازل ایثارگران شهرستان کوهبنان را مورد بررسی قرار داده است و براساس ارزیابی‌ها به آسیب دیدگان حداکثر تا سقف 35 میلیون تومان خسارات پرداخت خواهد کرد ضمن آنکه بنیاد شهید نیز وام قرض الحسنه 5 میلیون تومانی به ایثارگرانی که به علت زلزله کوهبنان منازل آنها دچار آسیب شده‌اند، پرداخت خواهد کرد.

وی هدف سفر خود به شهرستان‌های جنوبی استان کرمان را در روزهای آینده را دیدار با خانواده‌های ایثارگران و رسیدگی به مشکلات آنها بیان کرد و افزود: در سفرهای قبلی خود توفیق سفر به شهرستان کهنوج که یکی از شهرستان‌های محروم استان کرمان است را نداشتم تا از نزدیک با خانواده‌های ایثارگر این شهرستان دیدن کنم لذا شهرستان کهنوج یکی از مقاصد سفر بنده به جنوب استان کرمان است.

حجت الاسلام و المسلمین شهیدی با اشاره به اغتشاشات روزهای گذشته در کشور و فرمایش مقام معظم رهبری مبنی براینکه به موقع و در زمانش مسایل مهمی را مطرح می‌کنم، اظهار کرد: طبیعتا مردم مشکلاتی دارند و نارسایی‌های نیز در جامعه وجود دارد اما این مشکلات و نارسایی‌ها باید به‌گونه‌ای مطرح شود که اغتشاش‌گران از آن سوءاستفاده نکنند و به اموال عمومی و خصوصی مردم خسارت وارد نکنند.

وی با بیان اینکه مردم امروز جواب اخلال‌گران را دادند، ادامه داد: عقیده ما این است که گرفتاری و نارسایی وجود دارد اما نباید آنها را با اغتشاش بیان کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: