• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-3784-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

مدیر کل امور بانوان استانداری کرمان خبر داد:

ایجاد بازارچه‌های دایمی برای فروش محصولات تولیدی مشاغل خانگی بانوان

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان عنوان کرد: ایجاد بازارچه های دایمی برای عرضه محصولات و تولیدات خانم‌ها در مرکز استان و شهرستان‌ها، با همکاری دستگاه‌های مربوط باید این مهم را تحقق داد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "فاطمه السادات حسینی" ظهر امروز 13 دی‌ماه در نود و چهارمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گفت: در عرصه های اقتصادی باید از اشتغال و فعالیت‌های بانوان حمایت شود.

وی ادامه داد: ایجاد بازارچه های دایمی برای عرضه محصولات و تولیدات خانم‌ها در مرکز استان و شهرستان‌ها، با همکاری دستگاه‌های مربوط باید این مهم را تحقق داد.

مدیر کل بانوان و خانواده استانداری کرمان از لزوم همکاری با سمن‌ها در جهت استفاده بیشتر از ظرفیت‌ بانوان در تولیدارت مشاغل خانگی استان سخن به میان آورد و اظهار کرد: 23 تسهیل‌گر در استان برای آموزش به دفتر بانوان معرفی شوند تا بتوانیم فعالیت بانوان فعال‌تر شود.

وی با اشاره به ابلاغیه دولت به دفتر امور بانوان، افزود: این ابلاغیه با هدف بهره‌گیری از نظرات بانوان فعال در جهت تصمیم‌سازی و تصمیم گیری در امور بانوان می‌باشد و نمایندگانی را انتخاب کنیم تا از این نمایندگان در جلسات کارگروه ها و شوراها به عنوان نماینده بانوان در جهت رفع مسایل و مشکلات بانوان گام بردارند، ضمن آنکه با اجرای این قانون می توانیم مشارکت بانوان را افزابیش دهیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: