• یکشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9610-1285-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : تولیدی

اولین واکنش مسئولین استان کرمان به تجمعات شب گذشته؛

ابوحمزه: امنیت کامل در سطح استان حاکم است/ حرکت‌های مذبوحانه و نابخردانه عده اندکی تاثیری در روحیه مردم نخواهد گذاشت

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: این حرکت های مذبوحانه، احساسی و نابخردانه عده اندکی تاثیری در روحیه مردم نخواهد گذاشت زیرا مردم ما مردمی بزرگ، فداکار و ایثارگر هستند.

سردار "غلامعلی ابوحمزه" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، به ریشه تجمعات چند روز اخیر در برخی از نقاط کشور اشاره کرد و گفت: ریشه این ناآرامی‌ها مسایل اقتصادی است به طوری که مردم نسبت به بحث گرانی، تورم و افزایش قیمت‌ها مطالبی را بیان می‌کنند.

سردار ابوحمزه ادامه داد: انگیزه اولیه این تجمع اعتراض به گرانی و مشکلات اقتصادی و معیشتی بوده اما برخی از عناصر وابسته به غرب و استکبار از این شعارهای منطقی مردم سوءاستفاده کرده و می خواستند حرکت هایی را دنبال کنند که برادران ما در نیروی انتظامی وارد شدند و در فاصله زمانی خیلی کوتاه مسئله جمع شد و بحمدلله امنیت کامل حاکم است.

وی اظهار کرد: مردم باید مراقبت باشند تا با بهره‌گیری از نقطه نظرات به حق خود که انجام می‌دهند، عناصر ضد انقلاب، معاند، جریانات وابسته به استکبار، صهیونیست‌ها، وابسته به دولت خبیث عربستان و ... از این موضوع سوءاستفاده نکنند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه مسوولان در سطوح مختلف شعار امسال مبنی بر "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" را به جد پیگیری و اجرا کنند تا مشکل مردم در گرانی و اشتغال حل شود و نارضایتی مردم در حوزه اقتصادی با تدبیر و مدیریت انقلابی رفع شود، اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی حلال مشکلات تولید، اشتغال، تورم و معیشت مردم است، لذا باید این نسخه شفابخش به جد در دستور مسئولین کشوری قرار گرفته و عملیاتی شود و باید در پایان سال جاری گزارشات دولت در زمینه اقداماتی که برای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی صورت گرفته را به مردم و مقام معظم رهبری ارایه دهند، بنابراین باید از این فرصت باقیمانده حداکثر استفاده را انجام دهند.

فرمانده سپاه استان کرمان بیان کرد: مشکلی که اکنون در کشور داریم مشکل اقتصادی است و به تعبیر مقام معظم رهبری باطل السحر این قضیه تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی خطاب به مردم گفت: مردم باید مراقب باشند تا تحت تاثیر شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی معاندین قرار نگیرند زیرا دشمن به دنبال تضعیف نظام و مردم است بنابراین مردم نیز باید مراقبت لازم را انجام دهند تا تحت تاثیر القاآت و حرکات دشمنان قرار نگیرند بلکه اطلاعات را از رسانه‌های رسمی جمهوری اسلامی دریافت کنند زیرا شبکه‌های غیر رسمی به دنبال ایجاد شکاف و ضربه‌زدن به نظام اسلامی هستند.

سردار ابوحمزه با بیان این مطلب که باید آگاهی لازم را به جوانان داد تا تحت تاثیر القاآت شبکه‌های مجازی قرار نگیرند، تصریح کرد: خوشبختانه در تجمعات شب گذشته هماهنگی و وحدت رویه خوبی بین همه مسئولین استان وجود داشت و برخورد قوی و قاطعی با کسانیکه اختشاش ایجاد کنند، انجام شد و در مدت کوتاهی حرکاتی که در برخی از نقاط شهر کرمان انجام شده بود، جمع شد و اکنون امنیت کامل در سطح استان حاکم است.

وی در خصوص شایعات در مورد حکومت نظامی در برخی از شبکه‌های مجازی منتشر شده است، اظهار کرد: این کاملا شایعه است و آن را تکذیب می‌کنیم. این مسایل و مواردی است که شبکه‌های معاند مطرح می‌کنند و باید مردم کاملا هوشیار باشند و به جزء سخنان مسئولین و رده‌های مسئول در سطح استان‌ها بیان می‌کنند، به دیگر مسایلی که در شبکه‌های معاند عنوان می‌شود توجه نکنند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان کرد: مردم همانگونه که در نهم دی‌ماه با حضور ده‌ها میلیونی در راهپیمایی شرکت کرده و با مشت‌های گره خود مشت محکمی بر دهان صهیونیست، انگلیس، آمریکا، عوامل آنها در داخل زدند، امروز نیز باید این انسجام خود را حفظ کنند و در همه صحنه‌ها دفاع از انقلاب، نظام، ولایت حضور داشته و این ارزش‌ها را در دستور کار خود قرار دهند تا دست در دست یکدیگر بتوانیم کشور را به بهترین وجه ممکن بسازیم و تحویل نسل‌های آینده دهیم و این حرکت های مذبوحانه، احساسی و نابخردانه عده اندکی تاثیری در روحیه مردم نخواهد گذاشت زیرا مردم ما مردمی بزرگ، فداکار و ایثارگر هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: