• شنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-288-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : تولیدی

رییس هیئت ورزشهای رزمی استان کرمان:

ورزش رزمی استان در مسیر رو به رشد قرار دارد

رییس هیئت ورزشهای رزمی استان کرمان گفت: ورزشهای رزمی استان کرمان در مسیر رو به رشدی قرار گرفته و با حمایت و همدلی بیشتر خواهیم توانست جایگاه خود را در کشور ارتقا دهیم.

"علیرضا ابراهیمی" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر اظهار کرد: یکی از اقدامات مهم هر هیئت توسعه آموزش و مدیریت مسابقات است که خوشبختانه موفق شدیم با تلاش دست اندرکاران هیئت یک کارگاه آموزشی خوب با حضور دبیرکل فدراسیون ورزشهای رزمی و مسئول کمیته حقوقی فدراسوین برای مربیان و نمایندگان سبک های رزمی کرمان در حوزه مدیریت و نظارت بر مسابقات برگزار کنیم.


وی گفت: یکی از مهمترین مشکلات هیئت رزمی کمبود ناظرین مسابقات در هر رده ای بود که تا کنون به شکل مستقل دوره ای برای تربیت ناظر نداشته ایم اما  در این دوره آموزشی بیش از 60 نفر شرکت کردند که هرکدام از این تعداد می توانند از این به بعد به عنوان ناظر مسابقات در استانهاي كرمان و حتي همجوار حضور يابند و این برای اولین بار است که مربیان کرمانی توانسته اند در یک دوره نظارت در کرمان شرکت کنند.


ابراهیمی خاطرنشان کرد: همچنین دوره مدیریت مسابقات نیز می تواند ناظرین را با مسائل حقوقی و قانونی برگزاری مسابقه آشنا کند تا نسبت به تخلفات مسابقات آشنایی و تسلط پیدا کنند.


وی گفت: برای اولین بار آیین نکوداشت و تجلیل از مدال آوران و قهرمانان جهانی و بین المللی رزمی که با تلاش و کوشش خود توانسته اند نام کرمان و ایران را در جهان پرآوازه کنند با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، دبیر کل فدراسیون و جمعی از اهالی ورزشهای رزمی برگزار شد و امیدوارم این رسم نیکو در سالهای بعد نیز ادامه داشته باشد تا میل به پیشرفت و انگیزه زیاد در بین رزمی کاران استان باعث شود همچنان به تلاش خود برای کسب موفقیت های بیشتر ادامه دهند.


رئیس هیئت ورزشهای رزمی استان کرمان تصریح کرد: یکی از اتفاقات بسیار مهم که ورزش استان و به ویژه ورزشهای رزمی به خود خواهد دید میزبانی مسابقات انتخابی تیم ملی موی تای جمهوری اسلامی ایران است که به لطف خدا و همت اعضا هیئت رزمی به ویژه انجمن موی تای استان کرمان، در کرمان این اتفاق مهم خواهد افتاد و در اسفندماه سال جاری موی تای کاران سراسر کشور به کرمان سفر خواهند کرد تا شاهد مهمترین رویداد ملی چند سال اخیر در ورزشهای رزمی استان کرمان باشیم.


وی گفت: این اقدامات در شاخص عملکردی  تاثیر گذار خواهند بود و قطعا با ارتقا جایگاه کرمان در ورزشهای رزمی کشور شاهد خواهیم بود که توجه ها به کرمان بیش از قبل شده و رزمی کاران کرمان را در موقعیت مطلوبی قرار خواهد داد.


ابراهیمی افزود: ورزشهای رزمی استان کرمان در مسیر رو به رشدی قرار گرفته است و این امر میسر نمی شده است جز با تلاش ريال صبر و همدلی اعضا هیئت و مسئولین سبک های مختلف ورزشهای رزمی.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: