• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-1586-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : دریافتی

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کرمان :

پارلمان معلمان استان کرمان تشکیل می شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: پارلمان معلمان استان به منظور استفاده از ظرفیت فکری و مشورتی فرهنگیان در استان تشکیل می شود.

به گزارش گروه دریافت خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "محمدمحسن بیگی" درگردهمایی روسای ادارات آموزش وپرورش شهرستان ها ومناطق استان کرمان با اشاره به فعالیت بیش از 45 هزار فرهنگی در استان تاکید کرد: معلمان محور اصلی تعلیم و تربیت هستند و ما به عنوان مدیر به آنها ارتباط برقرار کنیم.

وی از بازنشستگان فرهنگی به عنوان گنجینه های آموزش و پرورش نام برد و براستفاده از ظرفیت آنها در ارتقاء کیفیت فعالیت های آموزش و پرورش تاکید کرد و خاطر نشان کرد: انجام کار مشارکتی و استفاده از خرد جمعی در برنامه ها تصمیمات و فعالیت‌ها مسیر تحقق اهداف را هموارتر می کند.

مدیرکل آموزش وپرورش استان کرمان تاکید کرد: باید حریم و حرمت مدرسه را حفظ کنیم و اجازه ندهیم افراد برای رسیدن به اهداف خود از ظرفیت و امکانات آموزش و پرورش استفاده کنند.

محسن بیگی با بیان اینکه نوع آسیب های اجتماعی در جامعه ما نسبت به زمان قبل تغییر کرده است خاطر نشان کرد:مدارس مهمترین مکان برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی هستند.

وی مدیریت بر منابع مالی واستانی در آموزش وپرورش را ضروری دانست و گفت: مدیریت منابع مالی آسان ترین مسیر برای تحقق اقتصاد مقاومتی در آموزش و پرورش است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: