• دوشنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-786-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

رییس جهاد دانشگاهی استان کرمان:

نگاه‌ها به مدیریت آب باید علمی باشد/ ورود علمی جهاددانشگاهی کرمان در رفع مشکلات حوزه انرژی

رییس جهاد دانشگاهی استان کرمان از لزوم نگاه علمی در بحث مدیریت آب سخن به میادن آورد و عنوان کرد: برای عبور از بحران آب استان باید به تحقیقات و مسایل علمی توجه کنیم به‌گونه‌ای که به تطبیق بیلان دشتی، استفاده از آب های غیر متعارف، روش‌های نوین تصفیه آب به صورت علمی بپردازیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر "رضا کامیاب مقدس" شامگاه چهارم دی‌ماه در دیدار دانشجویان، دانشگاهیان، اساتید دانشگاه و کارکنان صنعت آب و برق استان کرمان با وزیر نیرو به میزبانی جهاد دانشگاه کرمان در تالار وحدت دانشگاه با حضور معاونین وزیر نیرو و استاندار کرمان گفت: مسایل آبی استان کرمان مانند مسایل آبی کشور بسیار پیچیده است.

وی از لزوم نگاه علمی در بحث مدیریت آب سخن به میادن آورد و عنوان کرد: برای عبور از بحران آب استان باید به تحقیقات و مسایل علمی توجه کنیم به‌گونه‌ای که به تطبیق بیلان دشتی، استفاده از آب های غیر متعارف، روش‌های نوین تصفیه آب به صورت علمی بپردازیم.

رییس جهاد دانشگاهی استان کرمان با بیان این مطلب که به سمت مدیریت ریسک باید سوق پیدا کنیم، اظهار کرد: امیدواریم همواره از حمایت مسئولین کشوری برای رفع مسایل و مشکلات آبی استان کرمان بهره‌مند باشیم.

وی از ارتباط تنگاتنگ و موثر جهاددانشگاهی استان کرمان با صنعت آب و برق سخن به میان آورد و تصریح کرد: پروژه ها و اقدامات بزرگی در حوزه آب و برق توسط محققین جهاد دانشگاهی استان صورت گرفته است ضمن آنکه جهاددانشگاهی هم اکنون در حوزه انرژی های تجدیدپذیر در حال انجام پروژه هایی می باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: