• سه شنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۶
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 969-1585-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

ایسنا گزارش می‌دهد؛

کلید اتاق شماره 8 استان شماره 8 در دستان «علیرضا رزم‌حسینی»

وزیر کشور در آخرین اظهارنظر خود درباره تعیین استانداران باقی مانده در دولت دوازدهم گفته «با تغییر دو یا سه استاندار دیگر، کار تغییر استانداران در دولت دوازدهم به پایان می رسد و سایر استانداران به کار خود ادامه می دهند» که بنا به اخبار رسیده حکایت از این دارد که استانداران خراسان رضوی، سمنان و قم به زودی تغییر خواهند کرد و به نظر می رسد کلید سکانداری استان شماره هشت کشور، همچنان در دستان «علیرضا رزم‌حسینی» باقی خواهند ماند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، امروز بحث سکانداری استان کرمان دغدغه مردم، مسئولین و اهالی رسانه استان شده است و هر روز خبرها و شایعاتی درباره گزینه های احتمالی و همچنین ماندن و یا نماندن «علیرضا رزم حسینی» در استانداری کرمان به گوش می رسد که این موضوع این روزها با نبود استاندار کرمان در جلسات استان بیشتر به چشم آماده است.

پیگیری های خبرنگار ایسنا نشان می دهد که این روزها رزم حسینی در مرخصی به سر می برد و به گفته یک منبع آگاه از ابتدای هفته آینده دوباره استاندار کرمان به کار خود باز خواهد گشت و از سوی دیگر نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با قاطعیت از ابقای «علیرضا رزم حسینی» در سمت استانداری کرمان خبر می دهند و در آخرین جلسه شورای اداری استان نیز رییس مجمع نمانیدگان استان از باقی ماندن رزم حسینی در سکانداری استان خبر داده بود.

نماینده مردم پنج شهرستان‌های جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی نیز در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا منطقه کویر با تایید این خبر گفت: «علیرضا رزم‌حسینی» به عنوان استاندار کرمان باقی خواهند ماند و همه از ماندن وی بر مسند استانداری کرمان حمایت می‌کنند.

«احمد حمزه» خطاب به مردم گفت: شایعات از تغییر استاندار زیاد است اما مردم نباید نگران باشند و «علیرضا رزم‌حسینی» استاندار کرمان باقی خواهند ماند، ضمن آنکه به احتمال زیاد در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت پایان تغییرات استانداران از سوی وزیر کشور اعلام خواهد شد اما در هر صورت «علیرضا رزم‌حسینی» استاندار کرمان باقی خواهند ماند.

به گزارش ایسنا پیش از این نیز «شهباز حسن پور» نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت نیز با تاکید بر اینکه «علی‌رضا رزم‌حسینی» استاندار کرمان باقی خواهند ماند، گفت: مردم شریف استان کرمان به شایعاتی که مبنی بر تغییر استاندار کرمان است، توجه نداشته و به هیچ عنوان نگران نباشند، زیرا استاندار کرمان ابقا شده است.

همچنین «یحیی کمالی‌پور» نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، از باقی ماندن «علیرضا رزم‌حسینی» در منصب استانداری کرمان خبر داد و گفت: مقرر بود قبل از زلزله غرب کشور اتمام تغییر استاندار از سوی وزارت کشور طی مصاحبه‌ای اعلام شود که متاسفانه حادثه دلخراش زلزله غرب کشور رخ داد و این موضوع به تعویق افتاد.

وی با تاکید برآنکه استاندار کرمان تا این لحظه ابقا شده‌ است، ادامه داد: اعلام پایان تغییرات استانداران در هفته جاری خواهد بود؛ ضمن آنکه تغییر استاندار کرمان یک شایعه است و «علیرضا رزم‌حسینی» استاندار کرمان باقی خواهند ماند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: