• یکشنبه ۵ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-390-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

فرمانده سپاه رفسنجان:

ولایتمداری، بصیرت، تمسک و توسل از آموزه های بسیج است

فرمانده سپاه ناحیه رفسنجان بیان کرد: بسیج دو آموزه دارد که آموزه اول ولایتمداری، تمسک و توسل می‌باشد که اگر نباشد بسیج شکست می خورد، آموزه دوم بصیرت، هوشیاری و آمادگی است یعنی اینکه فکر و عمل ما بسیجی باشد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سرهنگ علی سلطانی صبح امروز پنجم آذرماه در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان رفسنجان با تبریک سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره)، اظهار کرد: بیش از 90 هزار بسیجی در شهرستان رفسنجان در سامانه بسیج در قالب اقشار مختلف سازماندهی شده اند که در این میدان گوشه ای از این بسیجیان در اقشار مختلف ورزشکاران، هنرمندان، روحانیون و دانش آموزان حضور دارند.

وی افزود: تشکیل بسیج به فرمان امام(ره) تنها بخاطر دوران دفاع مقدس نبود بلکه دوراندیشی امام خمینی(ره) بسیج را شکل داد که انقلاب صادر شود و تمدن اسلامی که خواسته مقام معظم رهبری است محقق شود.

وی بیان کرد: امروز الگوی بسیج و زحمات بسیجی که به عنوان پیشکسوتان جهاد و شهادت می‌باشند در شکلی جدید در سوریه، عراق، یمن و حزب الله و در اقصی نقاط کشورهای اسلامی الگوی بسیج محقق می‌شود و این از برکت بسیج بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه رفسنجان خاطرنشان کرد: امروز هم بسیج در جمهوری اسلامی آماده‌‌تر از هر زمان چه در بیرون از مرزها و چه به عنوان نیروی زمینی سپاه و بسیجیان گردان امام حسین(ع) در مرزهای جنوب‌شرقی و شمال‌غربی حضور دارند.

سلطانی یادآور شد: بسیج در داخل کشور باید در تمام صحنه‌هایی که رهبر معظم انقلاب فرمان می‌دهند بیدار و هوشیار باشد چه در امر اقتصاد مقاومتی، چه کمک رسانی به زلزله‌زدگان، چه در دفاع مقدس و ... باشد.

وی با تأکید بر اینکه باید تحول و حرکت سرآمد کار بسیج باشد، عنوان کرد: اگر در بسیج تحول و حرکت نداشته باشیم شکست خورده‌ایم و بسیج باید به عنوان خدمتگذاری به مردم در عرصه خدمتگذاری پیشتاز باشد و این آمادگی را داریم که چه در گروه‌های جهادی و چه در تیمهای بازسازی و نوسازی مناطق محروم خدمت کنیم.

فرمانده سپاه ناحیه رفسنجان در ادامه بیان کرد: بسیج دو آموزه دارد که آموزه اول ولایتمداری، تمسک و توسل می‌باشد که اگر نباشد بسیج شکست می‌خورد، آموزه دوم بصیرت، هوشیاری و آمادگی است یعنی اینکه فکر و عمل ما بسیجی باشد.

سلطانی اضافه کرد: هر چه از انقلاب بگذرد بسیجی ماندن و بسیجی بودن سخت‌تر است و امیدوارم در هر سنگری که هستیم بسیجی مانده و بسیجی زندگی کنیم و ختم زندگی ما عاقبت بخیری و شهادت باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: