• شنبه ۴ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-188-5
  • خبرنگار : 23
  • منبع خبر : پوششی

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان اعلام کرد:

سیرجان میزبانی مسابقات کشتی شاهد را از دست داد/ کرمان؛ میزبان مسابقات جهانی کشتی 2018

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان از میزبانی شهر کرمان در مسابقات جهانی کشتی سال 2018 خبر داد و ادامه داد: اما با توجه به اینکه امتیاز این میزبانی از سیرجان به شهرستان البرز منتقل شده؛ قرار شد در آینده‌ای نزدیک امتیاز یک رویداد بین‌المللی به شهرستان سیرجان واگذار شود تا زحمات مسوولین و مردم شریف سیرجان بی‌پاسخ نماند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، محمد تقی امیری خراسانی پس از دیدار با رییس فدراسیون کشتی گفت: متاسفانه پس از اینکه مشکل پروازی سیرجان حل نشده بود اتحادیه جهانی کشتی استان البرز را میزبان مسابقات شاهد دانسته و با توجه به فرصت کمی که تا روز مسابقات هست؛ امکان تغییر میزبان وجود ندارد.

امیری خراسانی ادامه داد: اما با توجه به اینکه امتیاز این میزبانی از سیرجان به شهرستان البرز منتقل شده؛ قرار شد در آینده‌ای نزدیک امتیاز یک رویداد بین‌المللی به شهرستان سیرجان واگذار شود تا زحمات مسوولین و مردم شریف سیرجان بی‌پاسخ نماند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان در پایان از میزبانی شهر کرمان در مسابقات جهانی کشتی سال 2018 نیز خبر داد و افزود: ضمن اینکه با رایزنی با مسوولین فدراسیون تیم فرنگی استان کرمان نیز در مسابقات بین‌المللی شاهد در استان البرز حضور خواهد داشت.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: