• پنجشنبه ۲ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 969-290-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

دبیر دومین جشنواره ستاره های صحنه کشور:

شرکت 236 گروه هنری در جشنواره ستاره های صحنه کشور در سرچشمه

دبیر دومین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور گفت: 236 گروه هنری از 28 استان کشور در جشنواره ستاره‌های صحنه کشور در سرچشمه شرکت کرده‌اند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دبیر اجرایی دومین جشنواره ستاره های صحنه کشور در حاشیه مراسم افتتاحیه این جشنواره که صبح امروز دوم آذرماه در سرچشمه برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دومین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور با همت و حمایت روابط عمومی مس کرمان در سرچشمه در حال برگزاری است.

وی افزود: آقای میرافضلی مدیر روابط عمومی مس منطقه کرمان به عنوان رئیس جشنواره هستند که حمایت‌های بی‌دریغی در این رابطه انجام دادند و با توجه به اینکه برگزاری چنین جشنواره‌ای با این فراگیری و شرکت کننده، بسیار دشوار است مس منطقه کرمان واقعا در این زمینه حمایت و همراهی کرد که در اینجا از این عزیزان تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی در ادامه بیان کرد: دومین جشنواره ستاره‌های صحنه کشور در 4 بخش نمایش کمدی انفرادی، نمایش کودک، نمایش میان پرده کمدی، و نمایش های مهیج برگزار شده است.

دبیر دومین جشنواره ستاره های صحنه کشور با بیان اینکه 236 گروه هنری از 28 استان کشور در جشنواره شرکت کرده‌اند و فیلم‌های اجرای خود را ارسال کردند، عنوان کرد: هیئت بازبینی فیلم‌ها، در مجموع 10 گروه نمایش میان پرده کمدی، 10 گروه نمایش کودک، 13 گروه نمایش‌های مهیج و 20 گروه نمایش کمدی انفرادی را برای بخش رقابت حضوری جشنواره که امروز و فردا دوم و سوم آذرماه برگزار می شود، انتخاب کردند.

قربان‌نژاد تصریح کرد: بخش نمایش کمدی انفرادی 12 دقیقه و گروه‌های نمایش کودک، نمایش میان پرده کمدی و نمایش‌های مهیج 15 دقیقه زمان اجرا دارند که داوران اجراها را بررسی می‌کنند و در فرم‌های امتیازدهی، امتیاز می‌دهند. ضمن اینکه هر بخش دو داور ویژه دارد.

وی توضیح داد: نفرات اول تا سوم در اختتامیه جشنواره که جمعه سوم آذرماه ساعت 19 در سالن آزادی سرچشمه برگزار می‌شود معرفی خواهند شد.

دبیر دومین جشنواره ستاره های صحنه کشور اظهار کرد: به نفرات اول تندیس جشنواره، 25 میلیون ریال هدیه نقدی و دیپلم افتخار، نفرات دوم لوح تقدیر و 15 میلیون ریال هدیه نقدی و نفرات سوم لوح تقدیر و 10 میلیون ریال هدیه نقدی اهدا می‌شود همچنین در بخش جنبی جشنواره، بهترین نوازنده صحنه معرفی می‌شود.

قربان نژاد افزود: 9 داور در همه بخش‌ها داوری می‌کنند که در بخش نمایش کودک مجید قناد و مژگان برادران، در بخش نمایش میان پرده کمدی جواد انصافی و علی‌محمد رادمنش، در بخش نمایش های مهیج بهروز کریمی و فخرالدین و در بخش نمایش کمدی انفرادی حسین رفیعی و امیر کربلایی زاده و در بخش بهترین نوازنده صحنه مهرداد یکتا داور ویژه هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: