• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-9814-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : دریافتی

آمادگی موسسه کوثر مشیز برای راه اندازی مراکز شبه خانواده در مناطق زلزله زده

رییس هیات مدیره موسسه خیریه کوثر مشیز گفت: این موسسه برای راه اندازی مراکز اسکان موقت شبه خانواده جهت نگهداری از کودکان در مناطق زلزله زده غرب کشور آمادگی دارد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، محمد حسین اسکندری زاده ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان و بازماندگان این حادثه گفت: این موسسه با ارسال نامه ای به ریاست سازمان بهزیستی کشور و استاندار کرمانشاه آمادگی این موسسه را برای حفظ و حمایت از کودکان آسیب دیده به منظور اسکان در مراکز شبه خانواده در استان های دارای فعالیت و همچنین راه اندازی مراکز اسکان موقت شبه خانواده در مناطق زلزله زده اعلام کرده است.

لازم به ذکر است، مؤسسه خیریه کوثر مشیز در سال ۱۳۷۱در استان کرمان تاسیس و در حال حاضر دارای ۲۴ مرکزشامل ۱۸ مرکزشبه خانواده دخترانه و پسرانه ، چهار مرکز درمانی و دو مرکز نگهداری معلولان در استانهای کرمان، بوشهر، قزوین و سیستان وبلوچستان و تهران است.

یادآور می شود، این موسسه همچنین در چهار محور اصلی شامل ساماندهی و توانمندسازی کودکان حامی طلب(مراکز شبه خانواده) ، توانبخشی افراد کم توان ذهنی – جسمی – حرکتی (مراکز توانبخشی) ، ارائه خدمات درمانی کم هزینه با کیفیت مطلوب(مراکز درمانی) و جذب و پرورش استعدادهای برتر و تربیت افراد نوآور و توانمند (مجتمع آموزشی) فعالیت دارد که این فعالیت ها در حوزه های متعددی در حال انجام می باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: