• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-9714-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

پايان كار 3 ماهه قاتل فراري

فرمانده انتظامي رودبارجنوب از دستگيري قاتل فراري بعد از گذشت سه ماه، توسط پليس آگاهي اين شهرستان خبر داد.
 
به گزارش ایسنا منطقه کویر، "رضا فيروزبخت" گفت: با تلاش ماموران دايره جنايي پليس آگاهي رودبارجنوب، قاتل فراري که از سه ماه پيش به اتهام قتل تحت تعقيب بود، دستگير شد.

اين مقام ارشد انتظامي افزود: در اواخر مرداد ماه سال جاري طي تماس تلفني عوامل نگهباني بيمارستان سيدالشهداء رودبارجنوب با سامانه فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر كشف يك جسد در جلوي بيمارستان، موضوع به صورت ويژه در دستور كار مأموران دايره جنايي پليس آگاهي شهرستان قرار گرفت.

وي بيان کرد: از آنجايي كه قاتل رد پايي از خود به جاي نگذاشته و به صورت مداوم محل اختفاي خود را تعيير مي‌داد دستگيري وي با مشكل مواجه شده بود.

فرمانده انتظامي رودبارجنوب افزود: پس از سه ماه  تلاش شبانه روزي و کار اطلاعاتي و استفاده از منابع محلي، در نهايت محل اختفاي متهم در استان فارس شناسايي و در اقدامي غافلگيرانه وي را در سطح شهرستان شيراز با همكاري عوامل انتظامي آن فرماندهي دستگير كردند.

سرهنگ فيروزبخت خاطرنشان کرد: متهم در بازجويي‌هاي انجام شده صراحتأ به جرم خود اعتراف کرد كه پس از تکميل پرونده و سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شد.

فرمانده انتظامي رودبارجنوب در پايان ضمن تقدير از همراهي خوب مردمي در دستگيري اين قاتل، خاطرنشان کرد: نيروي انتظامي با اشراف اطلاعاتي و حضور محسوس و نامحسوس در تمام نقاط اجازه نخواهد داد مجرمين و افراد سودجو و فرصت طلب به اهداف پليد خود دست يابند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: