• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-8814-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

رییس سازمان مدیریت وبرنامه‌ریزی استان کرمان خبر داد:

تدوین برنامه‌ای 2 ساله برای وفاق حاکمیت و معین‌های اقتصادی

رییس سازمان مدیریت وبرنامه‌ریزی استان کرمان از آغاز یک اقدام جدید در استان کرمان خبر داد و عنوان کرد: پس از ابتکار منطقه بندی استان و تعیین معین اقتصادی برای هر منطقه و با توجه به اینکه هماهنگی لازم بین برنامه‌های معین اقتصادی و دستگاه‌های اجرایی وجود نداشت، در حال تدوین یک برنامه دوساله برای وفاق حاکمیت و معین اقتصادی می‌باشیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر "جعفر رودری" صبح امروز 22 آبان‌ماه در نود و سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان، گام دوم مثلث توسعه اقتصادی منطقه 5 (شهرستان راور) گفت: رییس جمهور ابتکارات و برنامه‌ریزی استاندار کرمان در راستای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی را مثبت ارزیابی و پیشنهاد کردن این اقدامات به عنوان الگو به سایر استان های کشور معرفی شود تا استان‌های دیگر از این الگو در راستای توسعه و پیش‌برد مباحث اقتصاد مقاومتی استفاده کنند.

وی از آغاز یک اقدام جدید در استان کرمان خبر داد و عنوان کرد: پس از ابتکار منطقه بندی استان و تعیین معین اقتصادی برای هر منطقه و با توجه به اینکه هماهنگی لازم بین برنامه‌های معین اقتصادی و دستگاه‌های اجرایی وجود نداشت، در حال تدوین یک برنامه دوساله مورد وفاق حاکمیت و معین اقتصادی می‌باشیم.

 رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با بیان این مطلب که این برنامه دو سالانه بر پایه سه محور تدوین می شود، اظهار کرد: بخشی از اقدامات ما در بخش مشاغل خرد خانگی و خود اشتغالی می‌باشد، که خوشبختانه در این راستا به نتایج نسبتا مطلوبی نیز دست پیدا کردیم که نتایج عملیاتی اینگونه برنامه ها را در شهرستان گلباف شاهد بودیم.

وی معین‌های اقتصادی را مدیر توسعه مناطق دانست و بیان کرد: بخش دوم طرح‌ها و پروژه‌ها، طرح های سرمایه گذاری می باشند، که در این بخش معین های اقتصادی نقش راهبری طرح‌ها و پروژه‌ها را برعهده خواهند داشت.

رودری ادامه داد: بخش سوم این برنامه، تامین زیرساخت‌ها و اجرای پروژه‌های عمرانی در تامین زیرساخت‌ها است، این سه بخش چهارچوب برنامه‌های است که برای هر منطقه در حال انجام داریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: