• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-3790-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست فرمانداری رفسنجان مطرح کرد:

انجام برنامه ای ویژه‌ برای اقتصاد مقاومتی در روستاهای رفسنجان

سرپرست فرمانداری رفسنجان گفت: در مجموعه ستاد فرمانداری رفسنجان باید برنامه ویژه‌ای برای اقتصاد مقاومتی در روستاها انجام شود تا شاهد مهاجرت معکوس در این شهرستان باشیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، علیار اسکندری نسب عصر امروز 21 آبان ماه در مراسم تودیع و معارفه بخشدار جدید مرکزی رفسنجان و معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار رفسنجان اظهار کرد: مجموعه برنامه‌ریزی و عمرانی پیشانی وزارت کشور، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها بوده و کار عمران و برنامه‌ریزی توسط هر شخص در هرجا انجام شود، ماندگار خواهد بود.

وی افزود: علی‌رغم کارهایی که پس از پیروزی انقلاب در رفسنجان انجام شده اما کار برزمین مانده زیادی هنوز در این شهرستان وجود دارد.

این مسئول با بیان اینکه به برکت جمهوری اسلامی ایران تمام زیرساخت‌های لازم برای توسعه شهرها و روستاها فراهم شده است، تصریح کرد: هنر ما امروز این است که بتوانیم در راستای حفظ و نگهداری زیرساخت‌هایی که در شهرها و روستاها ایجاد شده و ایجاد اشتغال و اقتصاد و رفاه اجتماعی مردم گام برداریم.

نماینده عالی دولت در شهرستان رفسنجان خاطرنشان کرد: سرمایه‌ها و هزینه‌های زیادی برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی صرف کردیم تا جامعه به رفاه اجتماعی برسد، بنابراین باید شب و روز برنامه داشته باشیم تا جمهوری اسلامی ایران چنانکه در امنیت الگوی دنیا است در اقتصاد و رفاه مردمش الگو باشد.

سرپرست فرمانداری رفسنجان عنوان کرد: برای رسیدن به چشم انداز ۱۴۰۴ باید برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم و در چارچوب برنامه‌هایی که برای این مهم مصوب شده است، حرکت کنیم.

سرپرست فرمانداری رفسنجان اظهار کرد: در مجموعه ستاد فرمانداری رفسنجان باید برنامه ویژه‌ای برای اقتصاد مقاومتی در روستاها انجام شود تا شاهد مهاجرت معکوس در این شهرستان باشیم.

اسکندری نسب با تأکید بر لزوم شناسایی تاریخ اقتصاد خانوار روستاها در شهرستان، افزود: با شناسایی این تاریخ، اقتصاد ۵۰ سال پیش در روستاها احیا گردد و فقر، بیکاری، مشکلات اجتماعی و حاشیه نشینی شهرها از بین برود.

وی با اشاره به انتخاب مصطفی بخشی به عنوان بخشدار مرکزی رفسنجان، یادآور شد: فرزندان شهدا و ایثارگران سرمایه های گرانسنگی هستند که یک لحظه نباید از آنها غفلت کنیم و در مدت کوتاهی که با ایشان کار کردم کار را با دقت و دغدغه انجام می دادند.

اسکندری نسب بیان کرد: باور من این است که این گونه نیروها باید توانمند شوند تا فرمانداران و استانداران از بدنه وزارت کشور پا بگیرند.

به گزارش ایسنا، در این مراسم علی آرمان بخشدار سابق مرکزی رفسنجان به عنوان معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری رفسنجان معرفی و مصطفی بخشی که پیش از این مدیر روابط عمومی فرمانداری رفسنجان را بر عهده داشت به سمت بخشدار مرکری رفسنجان معرفی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: