• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-3690-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

امام جمعه رفسنجان:

رغبت به سرمایه گذاری در بخش مرکزی رفسنجان بیشتر است

امام جمعه رفسنجان بیان کرد: با توجه به اینکه رغبت به سرمایه‌گذاری در بخش مرکزی رفسنجان بیشتر است باید زمینه‌های سرمایه‌گذاری فراهم شود تا ضمن ایجاد اشتغال، روستائیان در روستاها ماندگار شوند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام عباس رمضانی پور عصر امروز 21 آبان ماه در مراسم تودیع و معارفه بخشدار جدید مرکزی رفسنجان و معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار رفسنجان اظهار کرد: بخش مرکزی بیشترین جمعیت شهرستان را به خود اختصاص داده و از اهمیت بالایی برخوردار است ضمن اینکه خود شهر رفسنجان هم در این بخش است.

وی افزود: همه باید کمک کنند تا بخشدار مرکزی رسالت خود را به خوبی انجام دهد و دهیاران و شوراهای روستاهایی که در بخش مرکزی هستند کمک کنند تا کارآیی بیشتری در بخش ببینیم.

وی با اشاره به اینکه با توجه به زیرساخت‌های خوبی که در بخش مرکزی رفسنجان ایجاد شده باید بتوان از این ظرفیت‌ها برای توسعه بخش بهره‌مند شد، تصریح کرد: روستاهای بخش مرکزی رفسنجان با زیر ساختهای که دارند سرمایه هستند اگر خالی از سکنه شوند در واقع سرمایه ها را هدر داده ایم لذا شایسته است که به رونق اشتغال در روستاها اهتمام ورزیم.

امام جمعه رفسنجان با بیان اینکه دولت و مجلس بنا براین دارند که کارهای اقتصادی در روستاها بیشتر باشد، عنوان کرد: در بخش مرکزی که رغبت به سرمایه‌گذاری بیشتر است زمینه‌های سرمایه‌گذاری فراهم شود تا ضمن ایجاد اشتغال، روستائیان در روستاها ماندگار شوند.

رمضانی‌پور بر لزوم اجرای طرح احیاگران آبادی در روستاهای شهرستان تأکید کرد و گفت: طرح احیاگران آبادی از طرح‌های ارزشمندی است که فرماندار سابق برای آن زمان زیادی گذاشت و باید این طرح در روستاها پیاده شود و در دستور کار شوراها و دهیاران قرار گیرد و دستگاه‌های مربوطه در اجرای این طرح یاریگر باشند.

وی با اشاره به انتصاب بخشدار جدید مرکزی، یادآور شد: آقای مصطفی بخشی بیش از حد توان کار می کردند و امید است که با حمایت سایر بخشداران با سرعت وارد بر کار شود و خدمات ارزنده به روستاییان عرضه نمایند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: