• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-3590-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

شهردار رفسنجان:

جاذبه‌های زندگی را باید در شهر رفسنجان بالا برد

شهردار رفسنجان تأکید کرد: جاذبه‌های زندگی را باید در رفسنجان بالا ببریم، تنوع زندگی مردم در این شهر باید به وجود آید و باید برای مردم، زندگی شبانه ایجاد کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، محمدرضا عظیمی‌زاده ظهر امروز 21 آبان ماه در آیین تودیع و معارفه شهردار رفسنجان اظهار کرد: سرمایه‌های فرهنگی اجتماعی و سیاسی شهرستان رفسنجان بسیار بالاست و باید قدردان تلاش همه کسانی باشیم که امروز نام این شهرستان را در تاریخ و جغرافیای کشور زنده نگه داشتند.

وی افزود: از همه کسانی که در شهرداری زحمت کشیدند کسانی که مدیر، معاون بودند و در شوراها در اداوار مختلف زحمت کشیدند و همه مردمی که دلسوز شهر هستند قدردانی می کنیم و امیدواریم دست به دست هم، شهری پویا، زنده و امن بسازیم.

وی با بیان اینکه در شهر رفسنجان به توسعه کالبدی که همراه با توسعه فرهنگی و اجتماعی باشد نیاز داریم، تصریح کرد: امروز کلمه ای به نام بازسازی و نوسازی در شهر مفهوم ندارد و نوزایی، باززنده سازی و بازآفرینی شهر جای این کلمات را گرفته است.

شهردار رفسنجان توضیح داد: دیگر نوسازی شهری شامل روکش آسفالت، تعویض سنگ جدول و ... ملاک عمل نیست و جزو وظایف ذاتی شهرداری است کاری که باید همزمان انجام دهیم این است که به گذشته توجه کرده و از سرمایه های اجتماعی شهر کمک بگیریم و باید دید چه تدبیری می‌توانیم داشته باشیم که روز به روز به رشد و توسعه آن کمک کنیم.

عظیمی‌زاده تأکید کرد: جاذبه‌های زندگی را باید در رفسنجان بالا ببریم، تنوع زندگی مردم در این شهر باید به وجود آید و باید برای مردم، زندگی شبانه ایجاد کرد و ضرورت دارد برای فضای عمومی شهر برنامه‌ریزی کرد و در این زمینه باید دید چه‌قدر مکان فراغت تعریف شده است.

شهردار رفسنجان با اشاره به این مطلب که باید شهر انسان‌محور و امن و شهری که سرمایه‌گذار از آن فرار نکند داشته باشیم، خاطرنشان کرد: شهرداری بر پایه مردم داری و بر پایه محبت است، ما نیامدیم قانون را محکم به سر مردم بزنیم بلکه آمدیم با ملاطفت با مردم و همراهی هم، قوانین را اجرا و گره از مشکلات مردم باز کنیم و اجرای این نگرش نیازمند همکاری و هماهنگی عمومی است.

عظیمی زاده تصریح کرد: ما خدمتگزار مردم هستیم و جلب اعتماد مردم موجب می‌شود خدمتگزاری بهتری انجام دهیم، زمانی که منابع محدودی داریم باید اولویت‌ها را جدی بگیریم و نیازسنجی‌هایمان صحیح باشد.

وی با بیان اینکه باید برای عدالت در توزیع اعتبارات به‌طور صحیح برنامه‌ریزی شود و شهری امن در تمام ابعاد ایجاد کنیم، خاطرنشان کرد: یک شهر بزرگ به وسعت و جمعیت نیست بلکه به اصالت است اگر در شهری سرمایه های خوبی داشته باشیم، آن شهر، شهر بزرگتری است و بحث جذب سرمایه گذاری با این قضیه بوجود می آید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: