• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-3490-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست سابق شهرداری رفسنجان:

شهرداری رفسنجان در خصوص حقوق پرسنل رسمی، قراردادی و شرکتی هیچ بدهی ندارد

سرپرست سابق شهرداری رفسنجان تأکید کرد: در حال حاضر شهرداری رفسنجان در رابطه با حقوق پرسنل چه رسمی، چه قراردادی و چه شرکتی هیچ بدهی ندارد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، محمد مختاری ظهر امروز 21 آبان ماه در مراسم تودیع و معارفه شهردار رفسنجان اظهار کرد: وقتی سرپرستی شهرداری به بنده سپرده شد، با موجودی 300 میلیون تومانی شهرداری را تحویل گرفتیم.

وی با بیان اینکه در ماههای شهریور و مهر با کمبود درآمد و جذب آن در شهرداری مواجه هستیم، افزود: در این دو ماه با لطف و عنایت الهی توانستیم 4 و نیم میلیارد حقوق و مزایای پرسنل شهرداری را پرداخت کنیم.

وی ادامه داد: با این رویکرد برنامه ریزی کردیم و حدود 2 میلیارد و 400 میلیون معوقات حقوق پرسنلی و مزایای نیروهای شرکتهای پیمانکاری اعم از فضای سبز و خدماتی را پرداخت کردیم و در حال حاضر در رابطه با حقوق پرسنل چه رسمی و چه قراردادی و شرکتی هیچ بدهی نداریم.

سرپرست سابق شهرداری رفسنجان تصریح کرد: کمیسیون ماده 77 که یکی از کمیسیون های مهم در رابطه با جذب درآمد است مجدداً راه اندازی شده و کمیسیون بند 20 ماده 55 نیز که در خصوص بهداشت عمومی شهر است کارهای آن انجام شده است.

مختاری عنوان کرد: در راستای سرعت بخشیدن به کار نظافت شهری برنامه ریزی هایی انجام شد و کلیه مسیرهای رودخانه‌هایی که از داخل شهر عبور می کردند کاملاً پاکسازی شدند و اقداماتی در خصوص اینکه زباله در این مسیر ریخته نشود، انجام گرفته است.

وی افزود: در خصوص نظافت خیابان‌های مرکزی شهر ساعت کار پرسنل را به شب منتقل کردیم و آبنماهای داخل شهر را مجدداً راه اندازی کردیم.

سرپرست سابق شهرداری رفسنجان در ادامه گفت: با همه مشکلاتی که در خصوص کمبود درآمد داشتیم سعی کردیم زیرسازی و آسفالت معابر شهر تعطیل نشود و در این مدت، 42 کوچه و خیابان به متراژ 71 هزار و 883 مترمربع زیرسازی و آسفالت شده است.

مختاری، 3225 متر جدول گذاری، 5280 متر کانیوو و 16576 متر سنگفرش در دو ماه اخیر را از دیگر اقدامات شهرداری ذکر کرد و ادامه داد: زیرگذر بزرگراه خلیج فارس با 1340 مترمکعب بتون ریزی سقف یا عرشه آن انجام شد.


وی اضافه کرد: بیش از 9 میلیون نشا در سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری رفسنجان تولید شده و در حال انجام است که تا 15 آذر کار نشاکاری به اتمام می‌رسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: