• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-3390-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

رئیس شورای شهر رفسنجان:

برنامه‌ریزی‌های خوبی برای شهر رفسنجان داریم

رئیس شورای شهر رفسنجان تصریح کرد: برای شهر برنامه‌ریزی‌های خیلی خوبی داریم اما این مطالب را بیان نمی کنم و ان شاءالله وقتی انجام شد این کارها را اعلام خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام علی هاشمیان ظهر امروز 21 آبان ماه در آیین تودیع و معارفه شهردار رفسنجان اظهار کرد: مردم رفسنجان در عرصه‌های مختلف حامی انقلاب بوده‌اند و در همه جا از نظام پشتیبانی کرده اند.

وی با بیان اینکه امروز اگر می توانیم برای شهر تصمیم بگیریم مدیون تک تک آرایی هستیم که به ما اعتماد کردند، افزود: کاری که در این راستا می توانیم بکنیم این است که با روش و رفتار درست و برنامه ریزی صحیح حسن اعتماد مردم و مسئولین شهر را در قالب کار و فعالیت درست رقم بزنیم.

وی یکی از مهمترین و اصلی ترین کار شورای شهر را انتخاب شهردار دانست و یادآور شد: شورا در این خصوص بسیار حساس بود و در جلسات زیادی که داشتیم دریافتیم که این شهر از تمام سوءمدیریت‌هایی که مردم از آن رنج می برند، خسته شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان ادامه داد: اگر شهرداری انتخاب می کردیم که جنبه حزبی و جناحی می داشت قطعاً شهر دچار چالش های بزرگ می شد که مردم از آن لطمه می خوردند.

هاشمیان تصریح کرد: در جلسات شورا، یکسری معیار را فاقد هر گونه جناح بندی و بومی نگری مدنظر قرار دادیم و به توانمندی و کارآمدی افراد و علم، تجربه، صداقت افراد توجه کردیم و در صدد تضعیف هیچ یک از مدیران داخلی خودمان نبودیم و نخواهیم بود.

وی بیان کرد: از میان گزینه های مطرح، آقای مهندس عظیمی‌زاده سمت شهردار رفسنجان را پذیرفتند و پس از بررسی‌های شورا، با حساسیت  و دقت ایشان به اتفاق آرا به عنوان شهردار منتخب انتخاب شدند.

هاشمیان افزود: اولین حرکت و نمادی که مردم ما را انتخاب کردند این بود که بدنبال تغییر بودند و این شروع حرکتی بود که مردم به دنبال آن بودند، شکل گرفت و امیدواریم این شهر را به حد خودش برسانیم.

رئیس شورای شهر رفسنجان ادامه داد: ممکن است در این چهار سال به ایده آل های خود نرسیم ولی این قول را به مردم می‌دهیم که حرکت را شروع کردیم و باید این چرخ حرکت با همکاری همه رو به رشد ببریم.

وی خاطرنشان کرد: رفسنجان نیازمند خیلی از چیزهایی است که امروز ندارد و نگاهمان رو به آینده است و مردم به همین امید به ما رای دادند و باید به درد مردم رسیدگی کنیم.

هاشمیان افزود: در این مدت کوتاه بیش از دو هزار ملاقات مردمی داشتیم  و مردم از مشکلاتی می گفتند که بسیار ساده و  قابل حل بود.

وی با بیان اینکه رشد کشور، جامعه و اسلام را در گرو فضای باز می بینیم، تصریح کرد: فضای امنیتی اندیشه را در جامعه می خشکاند و انگیزه های درون افراد خشکیده شده و شهر رشد نخواهد کرد.

این مسئول با بیان اینکه همکاری همه مردم در رشد و توسعه شهر ضروری است، یادآور شد: این همراهی باید تا پایان راه باشد و باید مردم را مطالبه گر کنیم و اگر فردی به امانت مردم خیانت کرد باید با او برخورد شود چرا که جامعه رو به توسعه جامعه ای است که به کوچکترین رفتار مدیران خود حساس بوده و آنها را زیرنظر دارد.

هاشمیان تأکید کرد: مردم رفسنجان واقعا لیاقت خدمت را دارند. دولت کمک چندانی در طی این سالها به آبادانی رفسنجان نکرده است و بیشتر، کمک های خیرین بوده است.

رئیس شورای شهر رفسنجان تصریح کرد: برای شهر برنامه ریزی های خیلی خوبی داریم اما این مطالب را بیان نمی کنم و ان شاءالله وقتی انجام شد این کارها را اعلام خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: از زحمات آقای مختاری سرپرست شهرداری و همچنین از شورا و شهردار دوره قبل که تمام توان و فکرشان را گذاشتند و به شهر خدمت کردند تشکر می کنم و امیدواریم در هر جایگاهی که هستند موفق باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: