• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-3190-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

امام جمعه رفسنجان:

کار در شهرداری بدون روحیه جهادی پیش نمی‌رود

امام جمعه رفسنجان گفت: کار در شهرداری بدون داشتن روحیه جهادی پیش نمی‌رود و از کسانی که کار جهادی می‌کنند، حمایت می‌کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت‌الاسلام عباس رمضانی‌پور ظهر امروز 21 آبان ماه در آیین تودیع و معارفه شهردار رفسنجان با تسلیت ایام پایانی ماه صفر اظهار کرد: کار در نظام جمهوری اسلامی نیازمند روحیه جهادی و انقلابی است و با توجه به اینکه بیش از ۳۰۰ وظیفه در شهرداری تعریف شده است، کار در شهرداری بدون داشتن روحیه جهادی پیش نمی‌رود و انجام این وظایف جز با وقت گذاشتن و تلاش کردن میسر نمی شود.

وی افزود: کشور ما با وجود دشمنی‌ها، تحریم ها و مشکلات، نیروهای ارزشی و مخلصی دارد که با تمام گرفتاری‌ها رضایت‌مندی نسبی را در جامعه و کشور به وجود آوردند و اگر همه تقوا و خلوص الهی در کار باشد کار پیش می رود.

امام جمعه رفسنجان افزود: اگر چه شورای اسلامی شهر همان روزهای اول شهردار را انتخاب کردند و انتخاب خوب و به‌جایی هم بود، اما پروسه اداری موجب شد، نشستن آقای عظیمی بر مسند شهردار طول بکشد.

رمضانی پور بیان کرد: در دوره نزدیک به 10 سال خدمت آقای پورمحمدی چه در دوره سوم چه دوره چهارم شورای شهر زحمات فراوانی متقبل شدند که باید از ایشان و معاونین ایشان و تمام کسانی که در شهرداری سخت کوشانه کار کردند تشکر کنیم.

وی ادامه داد: همه باید کمک کنند تا وضعیت رفسنجان به سامان برسد و برای ارتقای بودجه شهرداری کار انجام شود، همچنین باید نگاه همه‌جانبه به شهر داشته باشند.

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: رفسنجان پتانسیل و ظرفیت‌ها و زمینه های درآمدی خوبی دارد و مشوق های لازم و خوبی را می توان گذاشت و کارهای خوبی که می توان مدیریت کرد، افق روشنی در پیش دارد و می توان کار انجام داد.

رمضانی پور با بیان اینکه پرسنل شهرداری باید انگیزه خدمت به مردم را داشته باشند تا رضایتمندی در حد بالا را شاهد باشیم، یادآور شد: طبیعی است رضایتمندی صددرصدی را برای مردم ایجاد کرد اما اگر حداکثر توقعات و انتظارات مردم را برآورده کنیم این کار شدنی است و به همه جای شهر علی‌الخصوص حاشیه شهر باید توجه شود.

وی اضافه کرد: مرکز شهر پیشانی شهرستان است، بنابراین باید آبادانی بهتری ایجاد شود تا وجاهت آن بیشتر جلوه کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: