• یکشنبه ۲۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-1586-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

دبیر ستاد هفته پژوهش و فن آوری استان خبر داد:

سفر معاون علمی رییس جمهور به کرمان در هفته پژوهش

دبیر ستاد هفته پژوهش و فن آوری استان کرمان با اشاره به سفر معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به کرمان در هفته «پژوهش و فن آوری»، گفت: مراسم بزرگداشت هفته «پژوهش و فن آوری» سال 1396 همانند سال های گذشته در آذرماه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، دکتر "محمدعلی طاهر" در ستاد هفته «پژوهش و فن آوری» استان با اعلام این خبر افزود: مراسم بزرگداشت هفته «پژوهش و فن آوری» امسال روز سه شنبه 7 آذرماه از ساعت 9.30 لغایت 11.30 در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان و با میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار می گردد.

وی تاکید کرد: برنامه های پیش بینی شده در این مراسم شامل تجلیل از پژوهشگران و فن آوران برتر استان در دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، واحدهای پژوهشی و حوزه علمیه حوزه های هفتگانه، تجلیل از فن آور برتر، تجلیل از پژوهشگران برتر دستگاه های اجرایی، تجلیل از پژوهشگران برتر با رویکرد مهارت افزایی و تجلیل از دانش آموزان و پژوهشگران برتر آموزش و پرورش است.

طاهر تصریح کرد: آخرین مهلت ارسال مدارک برای انتخاب پژوهشگران برتر به دبیرخانه هفته «پژوهش و فن آوری» استانی مستقر در معاونت پژوهشی دانشگاه شهید باهنر کرمان 24 آبان ماه سال جاری است.

رییس دانشگاه شهید باهنر کرمان بیان کرد: علاوه بر مراسم تجلیل از پژوهشگران، مقرر شده که نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فن آوری دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی استان و سازمان های اجرایی در محل برگزاری مراسم هفته «پژوهش و فن آوری» در دانشگاه شهید باهنر برگزار شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: