• شنبه ۲۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-8014-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان مطرح کرد؛

حمایت نیروی انتظامی از کمپین قندپارسی

فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان مطرح کرد: فرماندهی نیروی انتظامی نیز در کنار جمعیت هلال احمر در شرایط کنونی از کمپین قند پارسی حمایت خواهد کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سردار " رضا بنی اسدی‌فر" در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با همراهی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و معاونین این جمعیت بیان کرد: جمعیت هلال احمر همیشه مورد اعتماد مردم و همچنین سایر دستگاه‌ها بوده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان با اشاره به کمپین قند پارسی افزود: فرماندهی نیروی انتظامی نیز در کنار جمعیت هلال احمر در شرایط کنونی از کمپین قند پارسی حمایت خواهد کرد.

"رضا فلاح" مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان نیز در این دیدار ضمن معرفی فعالیت های جمعیت هلال احمر بیان کرد: تعامل و همکاری جمعیت هلال احمر و نیروی انتظامی در پیشبرد اهداف متعالی خدمت به مردم بسیار موثر است.

وی در ادامه با اشاره به آغاز کمپین قند پارسی افزود: در شرایط کنونی گسترش و ترویج این کمپین در جهت کمک و امدادرسانی به مردم مسلمان مظلوم میانمار بسیار اهمیت دارد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان در ادامه از برگزاری کاروان سلامت و امید در منطقه محروم شهرستان رودبار جنوب در اواخر ماه جاری خبر داد و افزود: این کاروان توسط معاونت امور داوطلبان و با همت خیرین جمعیت هلال احمر در منطقه محروم زهکلوت از توابع شهرستان رودبار جنوب برگزار می شود.

وی با اشاره به آمادگی معاونت آموزش و پژوهش در خصوص برگزاری کلاس های آموزش امداد و کمک های اولیه ویژه پرسنل و سربازان نظام وظیفه تصریح کرد: با توجه به همکاری و تعامل جمعیت و فرماندهی نیروی انتظامی استان با هدف افزایش سطح آگاهی و آمادگی مباحث امدادی درصدد برگزاری کلاس های ویژه از سوی جمعیت هلال احمر هستیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: