• چهارشنبه ۱۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-4684-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

مدیرکل امور روستایی استانداری کرمان عنوان کرد:

لزوم راه‌اندازی شوراهای اقتصاد مقاومتی در روستاهای استان

مدیرکل امور روستایی استانداری کرمان به راه اندازی صندوق های توسعه روستایی اشاره کرد و گفت: یکی از تاکیدات استاندار کرمان راه اندازی شوراهای اقتصاد مقاومتی در روستاهاست که امیدواریم با توجه و اجرایی شدن مفاد این تفاهم نامه گام های بلند و موثری در جهت توسعه روستاهای استان برداشته شود

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "هادی شهسوار پور" در حاشیه مراسم انعقاد تفاهمنامه برگزاری تالار های گفتگوی اقتصاد مقاومتی در 200 روستای منتخب استان کرمان با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با تاکید بر اهمیت فرهنگ در اثرگذاری بر جامعه تصریح کرد: فرهنگ جامعه باعث بروز اتفاقات و تحولات مختلف می شود. اگر جایی دچار مشکل فرهنگی باشیم. این نقصان در اقتصاد و تولید و محیط زیست و سایر حوزه ها نیز قابل مشاهده است.

وی ادامه داد: با امضای این تفاهم نامه باعث ایجاد توجه هر چه بیشتر به حوزه مسایل روستایی در بعد اقتصاد مقاومتی خواهد شد، تلاش ما این است که در روستاهایی که فضای کار وجود دارد ، تالارهای گفتگو را برای گسترش فرهنگ تولید و اشتغال اجرایی نمائیم.

شهسواری در ادامه به راه اندازی صندوق های توسعه روستایی اشاره کرد و گفت: یکی از تاکیدات استاندار کرمان راه اندازی شوراهای اقتصاد مقاومتی در روستاهاست که امیدواریم با توجه و اجرایی شدن مفاد این تفاهم نامه گام های بلند و موثری در جهت توسعه روستاهای استان برداشته شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: