• چهارشنبه ۱۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-1687-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان خبر داد:

برگزاری تالار های گفتگوی اقتصاد مقاومتی در 200 روستای منتخب استان کرمان

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت:  تفاهم نامه ای با مدیرکل امور روستایی استانداری کرمان امضا شد که بر اساس آن در 200 روستای منتخب استان، تالارهای گفتگوی اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد ضمن آنکه در این تفاهم نامه بر نقش کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان تاکید شده و قرار است این تالارها با حضور موثرین و مسوولان محلی روستاهای هدف و با محوریت اجرای کار مردمی بر پا گردد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "محمدرضا علیزاده" در مراسم امضای این تفاهم نامه با اشاره به تاکید استاندار کرمان در زمینه اقتصاد مقاومتی و تدبیر وی در بخش بندی استان به مناطق چندگانه و کمک معین های اقتصادی، تصریح کرد: گفتمان سازی و ایجاد این تالارها در 200 پایگاه روستایی نقش بسیار مهمی در فرهنگ سازی و تغییر دیدگاه ها در روستاهای استان را فراهم می آورد.

وی تصریح کرد: در اقتصاد مقاومتی اگر مردم روستاها به این باور برسند که نقش آنها، نقش مولدی است و می توانند در بخش های مختلف از جمله اشتغال و کارآفرینی سهیم باشند شاهد تحولات قابل توجه و مثبتی در روستاها خواهیم بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان تاکید کرد: دستگاه ها هر کدام وظایفی در این زمینه بر عهده دارند، اگر این وظایف با هم پیش برود و هر کدام مکمل دیگری باشد، کارها به سرعت و سهولت بیشتری پیش خواهد رفت و نتایج ملموس تری بر جای خواهد گذاشت.

علیزاده اضافه کرد: کار فرهنگ سازی و گفتمان سازی، تنها کار دستگاه های فرهنگی نیست، این حوزه ای است که همه دستگاه ها و نهادها باید اقدام کنند و نسبت به تولید محتوا و اجرای برنامه های مناسب به صورت هماهنگ و با برنامه عمل نمائیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: