• چهارشنبه ۱۷ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-2685-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خبر داد:

برگزاری کنگره سرداران، امیران و شهدای استان در سال آینده

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از برگزاری کنگره سرداران و امیران و شهدا استان در سال آینده خبر داد خاطر نشان کرد: سپاه ثارالله استان در راستای نهادینه کردن فرهنگ اقتصاد مقاومتی طرحهای محرومیت زدایی را در سه دهستان استان با پوشش بیش از صد روستا اغاز کرده است .

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، سردار "غلامعلی ابوحمزه" در نشست هم اندیشی فرماندهان سپاه ثارالله استان با مدیران صداو سیما ی مرکز کرمان ماموریت سپاه را اجرای فرامین و تدابیر رهبر معظم انقلاب بر شمرد و گفت: بر این اساس مقابله با تهدیدات نرم سیاسی اقتصادی و فرهنگی، تحقق بسیج دهها میلیونی، مقابله با تهدیدات سخت ونیمه سخت و به صورت کلی حراست از ارزشهای انقلاب و اسلام وظیفه اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است .

ابو حمزه با قدر دانی از تلاشهای تعیین کننده رسانه ملی در یاری رساندن به مجموعه سپاه برای محقق شدن این رسالتها افزود: صدا وسیمای مر کز کرمان نیز علی رغم کمبودهای بودجه ای نقش ارزشمند خود را در راستای انجام وظایف و کمک به سپاه ثارالله به خوبی ایفا کرده و روند رو به رشدی داشته است .

فرمانده سپاه ثارلله استان از آمادگی همه جانبه سپاه برای همکاری با صدا وسیما ی مرکز کرمان خبر داد و اظهار کرد: صدا وسیما و سپاه پاسداران به عنوان دو بازوی موثر نظام اسلامی باید برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی تلاش کنند .

وی از برگزاری کنگره سرداران و امیران و شهدا استان در سال آینده خبر داد خاطر نشان کرد: سپاه ثارالله استان در راستای نهادینه کردن فرهنگ اقتصاد مقاومتی طرحهای محرومیت زدایی را در سه دهستان استان با پوشش بیش از صد روستا اغاز کرده است

مدیر کل صدا و سیمای مر کز کرمان هم در این نشست با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حفظ امنیت منطقه و کشور نقش بی بدیل خود را به صورت کامل ایفا کرده است گفت: سردار سلیمانی به عنوان نماد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروزه در جهان اسلام به چهره ای محبوب و مردمی تبدیل شده است و حضورگسترده مردم در مراسم ترحیم پدر مرحوم وی به نوعی قدردانی از سپاه پاسداران محسوب می شود .

علیرمضانی با تشریح عملکرد صدا وسیمای مرکز کرمان در انعکاس فعالیتهای سپاه ثارلله استان افزود :در سال جاری تا کنون بیش از دوازده هزار دقیقه برنامه در بخشهای مختلف سیما ، صدا و خبر با موضوع سپاه ثارالله استان تولید و پخش شده است .

مدیر کل صدا وسیمای مرکز کرمان از آمادگی این مرکز برای تولید وپخش مستند زندگی چهل سردار شهید استان با مشارکت سپاه ثارالله به مناسبت چهل سالگی انقلاب خبر داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: