• سه شنبه ۱۶ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-7514-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

سرپرست سازمان حج و زیارت استان عنوان کرد:

کرمان، رتبه ششم کشور در صدور روادید برای زائرین اربعین حسینی

سرپرست سازمان حج و زیارت استان کرمان به رتبه ششم استان کرمان در سطح کشور در جهت صدور 48 هزار و 496 روادید برای زائرین اربعین حسینی اشاره کرد و افزود: سال گذشته در استان کرمان 50 هزار روادید برای زائرین اربعین حسینی استان های کرمان و یزد صادر شد اما امسال استان کرمان به تنهایی 48 هزار روادید صادر کرده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "یوسفی" در دیدار مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری با پرسنل کنسولگری موقت کشور عراق در کرمان، با اشاره به کار شبانه روزی کادر کنسولگری موقت عراق در استان کرمان جهت صدور روادید زائرین اربعین حسینی، یادآورشد: افتخار استان کرمان این است که بدون هیچگونه درگیری و تنش نسبت به صدور بیش از 48 هزار روادید اقدام نموده است.

یوسفی به رتبه ششم استان کرمان در سطح کشور در جهت صدور 48 هزار و 496 روادید برای زائرین اربعین حسینی اشاره کرد و افزود: سال گذشته در استان کرمان 50 هزار روادید برای زائرین اربعین حسینی استان های کرمان و یزد صادر شد اما امسال استان کرمان به تنهایی 48 هزار روادید صادر کرده است.

وی با تاکید بر اینکه فرهنگ پیاده روی اربعین حسینی در کشور نهادینه شده است، تصریح کرد: این آمار در سال های آتی افزایش می یابد که در این راستا برنامه ریزی های مستمری صورت می گیرد و پیش بینی می شود سال آینده یک موکب جهت پذیرایی زائرین اربعین حسینی از استان کرمان در مرز شلمچه راه اندازی شود.

به گزارش ایسنا، رئیس دفتر نمایندگی وزارت خارجه در استان کرمان نیز در ادامه با اشاره به روز پایانی عملیات صدور روادید زائرین اربعین حسینی در استان کرمان، افزود: با تعاملات خوبی که در استان کرمان با کنسولگری کشور عراق صورت پذیرفت، 48 هزار و 496 روادید برای زائرین اربعین حسینی صادر شد.

جعفری از کرمان به عنوان استانی برتر در سطح کشور در جهت تعامل با کنسولگری عراق به منظور صدور روادید برای زائرین اربعین حسینی یاد کرد و گفت: کلیه ایرادات و نواقص مستندسازی شده و طی سال های آتی این مشکلات مرتفع خواهند شد

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: