• سه شنبه ۱۶ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-4484-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

رشد 32 درصدي حمل‌ونقل كالا بوسيله ناوگان جاده‌اي استان كرمان

معاون حمل و نقل اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان كرمان گفت: در هفت ماهه گذشته سال جاري، حدود 681 هزار سفر انجام و بيش از 14 ميليون تن كالا در استان كرمان به ساير نقاط كشور حمل شد که شاهد رشد 32 درصدي حمل ونقل كالا بوسيله ناوگان جاده اي استان بودیم.

 به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "مهدي صيفوري" با بيان اين مطلب گفت: در هفت ماهه گذشته سال جاري، حدود 681 هزار سفر انجام شده است و بيش از چهارده ميليون تن كالا از مبدا استان كرمان به ساير نقاط كشور حمل شده است كه در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد بارنامه صادره 27 درصد و از نظر توناژ حمل شده 32 درصد رشد داشته است.

 وی با اشاره به افزايش 54 درصدي درآمد سازماني از محل صدور بارنامه گفت: در مدت مزبور كنترل ناوگان حمل و نقل جاده اي با همكاري پليس راه استان تشديد و منجر به نظارت و ارزيابي بيشتر عملكرد شركت هاي حمل و نقل و افزايش ميزان ثبت تخلفات كميسيون هاي ماده 11 و 12 گرديده است.

معاون حمل و نقل اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان كرمان خاطر نشان کرد: درحوزه شمال استان كرمان 172 شركت در عرصه حمل و نقل كالا فعاليت دارند که بيش از 12 هزار ناوگان باري با متوسط عمرحدود 13 سال در حال ارائه خدمات به حمل و نقل جاده اي كشور مي باشند ضمن آنکه در حال حاضر بالغ بر 16 هزار راننده در حوزه جابجايي كالا فعاليت دارند

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: