• دوشنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 968-2490-5
  • خبرنگار : 25
  • منبع خبر : تولیدی

مدیر اداره مخابرات شهرستان زرند اعلام کرد:

بدهی بیش از 900 میلیون تومانی مردم به اداره مخابرات زرند

مدیر اداره مخابرات شهرستان زرند از بدهی بیش از 900 میلیون تومانی مردم به اداره مخابرات زرند خبر داد، گفت: خواهشمندیم مردم هرچه سریع تر نسبت به پرداخت بدهی های خود به اداره مخابرات مراجعه کنند.

رسول یزدانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، با بیان اینکه شهرستان زرند پیشتاز FTTH در استان کرمان است، اظهار کرد: فناوری FTTH با فیبر نوری کار می کند و در این فناوری ترانس های قدیمی برق که هرکدام مبلغ 25 میلیون تومان باید هزینه می شد استفاده نمی شود.

وی با اشاره به اینکه سیستم Dlmo در کرمان راه اندازی شده است، عنوان کرد: سیستم  Dlmo در زرند در حال راه اندازی می باشد که تاکنون بیش از 4000 شماره وارد این سیستم شده اند که با راه اندازی این سیستم مشکل سرعت پایین اینترنت مخابرات زرند بر طرف می شود.

مدیر اداره مخابرات شهرستان زرند از بدهی بیش از 900 میلیون تومانی مردم به اداره مخابرات زرند خبر داد، گفت: خواهشمندیم مردم هرچه سریع تر نسبت به پرداخت بدهی های خود به اداره مخابرات مراجعه کنند.

وی با عنوان اینکه بالاترین توسعه Idsl در استان کرمان در زرند می باشد، اذعان داشت: 5 هزار 763 مشترک اینترنت Idsl مخابرات در زرند در حا فعالیت می باشد.

یزدانی افزود: گرچه شرکت های اینترنت سرویس به مشترکین خود می دهند اما هنوز اعتقاد مردم زرند به اینترنت مخابرات بیشتر است.

وی با اشاره به اینکه اداره مخابرات زرند نسبت به استان در جایگاه پنجم قراردارد، مطرح کرد: در حال حاضر 49 هزار 336 شماره در زرند فعال می باشد که از این تعداد 38هزار 450 شماره تلفن ثابت شهری و 10 هزار 915 شماره روستایی می باشند.

وی تأکید کرد: یکی از اولویت های ما، توسعه خدمات غیرحضوری است و تلفن تماس 33420333 مربوط به پاسخگویی مشکلات و رفع خرابی پورت های اینترنت و سامانه 2021 برای ارتباط عمومی با روابط عمومی مخابرات برای دریافت مشکلات، انتقادات و سامانه 2000 برای پرداخت صورتحساب مشترکان بدون نیاز مراجعه به بانک و جای دیگر است و این سامانه جایگزین 1818 است و امکان خرید شارژ و ترافیک نیز از طریق سامانه 2000 وجود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: