• یکشنبه ۱۴ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-2585-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

مهران عالم‌زاده بر کرسی شهرداری کرمان تکیه زد

مهران عالم‌زاده با کسب 10 رای از 10 رای ماخذه شهردار منتخب کرمان شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،"محمد فرشاد" شامگاه چهاردهم آبان‌ماه در جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر کرمان جهت انتخاب شهردار گفت: از 5 نفری که در لیست قبلی برنامه ارایه داده بودند چهار نفر باقی ماند که آقای غضنفری انصراف دادند، بنابراین سه نفر از لیست قبلی باقی ماند.

وی با اشاره به اینکه سه نفر جدید واجب شرایط شهرداری بودند نیز برنامه های خود را ارایه دادند، اظهار کرد: با این افراد جلسات هم‌اندیشی داشتیم.

رییس شورای اسلامی شهر کرمان با تاکید برآنکه تصمیمات شورا در جلسات رسمی اتخاذ می شود، تصریح کرد: در جلسات غیر رسمی که اعضای شورا داشتند به یک وفاق کلی روی یکی از کاندیدها رسیده‌ایم و آن سید مهران عالم‌زاده می‌باشد، بنابراین فقط در مرحله اول نظرات اعضای شورا با رای گیری در خصوص این فرد مشخص می کنیم.

وی از معرفی مهران عالم زاده به وزارت کشور برای اخذ صلاحیت سخن به میان آورد و ادامه داد: تاییدیه همه کاندیدها را از دستگاه‌های مربوط گرفته شده است و همه افراد مورد تایید بوده‌اند.

به گزارش ایسنا؛ در این جلسه فقط روی مهران عالم‌زاده رای گیری شد و دیگر کاندیدها در رای گیری شرکت داده نشدند که مهران عالم زاده با کسب 10 رای شهردار کرمان شد، شایان ذکر است که غلامرضا رجایی، پوراسماعیلی؛ انصراف دادند و رای گیری بین آقایان عالم‌زاده، کامیاب مقدس، کمالی و ملانوری صورت گرفت.

قابل یادآوری است که پیش از این در 22 شهریورماه «محمد سام» با کسب 8 رای شهردار منتخب کرمان شد و به وزارت کشور معرفی شد که وزارت کشور پس از گذشت بیش از 40 روز صلاحیت وی را تایید نکردند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: