• شنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-1186-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : تولیدی

راه یابی تیم فارابی از کرمان به مسابقات مرحله کشوری مناظره دانشجویان ایران

تیم فارابی دانشگاه شهید باهنر کرمان در مرحله منطقه ای ششمین دوره مناظره دانشجویان ایران که  به میزبانی جهاددانشگاهی استان هرمزگان برگزار شد موفق به راهیابی به مسابقات مرحله کشوری شد.
به گزارش ایسنا منطقه کویر، تیم فارابی دانشگاه شهید باهنر کرمان در مرحله منطقه ای ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران که  به میزبانی جهاددانشگاهی استان هرمزگان در تاریخ های نهم  الی یازدهم ابان ماه سال جاری برگزار شد موفق به راهیابی به مسابقات مرحله کشوری این دوره شد.
لازم به ذکر است که در مرحله استانی ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران که  به میزبانی جهاددانشگاهی استان کرمان در تیر ماه امسال  برگزار شد بیش از 20 تیم به رقابت با یکدیگر پرداخته که نهایتا دو تیم از کرمان به نام های حرکت از دانشگاه نرجس خاتون رفسنجان و تیم فارابی از دانشگاه شهید باهنر موفق به کسب بالاترین امتیاز گشته و به مرحله استانی این مسابقات راه یافتند.
یادآور می شود، اسامی تیم فارابی از دانشگاه شهید باهنر راه یافته به مرحله کشوری ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران به شرح ذیل می باشد، عاطفه سلطانی، امیر نوبهاری، غزل توحیدی و فاطمه ملکی


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: