• شنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-2485-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

رییس کمیسیون تحقیقات و آموزش عالی مجلس:

فریاد مرگ بر آمریکا را با قدرت بیشتری سر بدهیم

رئیس کمیسیون تحقیقات و آموزش عالی مجلس تاکید کرد: ملت ایران باید فریاد مرگ بر آمریکا را که از سال 42 آغاز شد را با قدرت بیشتری سر بدهیم تا بدانند ما همیشه در مقابل آنها ایستاده ایم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، " محمدمهدی زاهدی" سیاست اصلی دولت آمریکا را ضد اسلامی و ضد ایرانی دانست و گفت: در اعمال این سیاست ها علیه جمهوری اسلامی ایران هیچ تفاوتی بین رئسای جمهور آمریکا وجود ندارد.

رئیس کمیسیون تحقیقات و آموزش عالی مجلس اظهار کرد: امروز آمریکا از نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه به شدت می ترسد و تعجبی ندارد که با اقتدار نیروهای مسلح و قدرت دفاعی ما مخالفت می کند و نوک پیکان حملات خود را از طریق وضع تحریم های اقتصادی به سمت مردم ایران نشانه رفته است.

وی تاکید کرد: ملت ایران باید فریاد مرگ بر آمریکا را که از سال 42 آغاز شد را با قدرت بیشتری سر بدهیم تا بدانند ما همیشه در مقابل آنها ایستاده ایم.

به گزارش ایسنا؛ به مناسبت 13 آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران و روز ملی استکبارستیزی توسط دانشجویان پیرو خط امام خمینی (ره) جلسه آگاهسازی و بصیرت افزایی سیاسی با حضور محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون تحقیقات و آموزش عالی مجلس شورای اسلامی در جمع کلیه کارکنان قرارگاه منطقه ای جنوب شرق ارتش برگزار شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: