• شنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-2285-5
  • خبرنگار : 25
  • منبع خبر : پوششی

امام جمعه زرند:

13 آبان نماد بصیرت و دشمن شناسی است

امام جمعه زرند گفت: سیزدهم آبان ماه تجلی بصیرت، دشمن شناسی و استکبارستیزی ملت انقلابی ایران بوده که به نماد و الگوی مبارزه با سلطه قدرت های زورگو و متجاوز تبدیل شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام "علی ابراهیمی" در مراسم راهپیمایی 13 آبانماه در شهرستان زرند با بیان اینکه این حضور صوری نیست، بلکه این یک حضور حقیقی است، ابراز کرد: شعار امسال حرکت استکبارستیز یوم الله 13 آبان، غیرت انقلابی است و با این شعار به میدان آمده ایم زیرا امروز چه کسی است که نداند آمریکا مرکز تولید فساد و مرکز تهدید جهانی است و در طول این سال‌ها دشمنی های فراوانی علیه ملت ایران داشته است.

 وی واقعه سیزده آبان را به تعبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی، انقلاب دوم نامید و عنوان کرد: این روز یادآور به زانو درآمدن دیو استعمار و کوتاه کردن دست استکبار جهانی از کشور عزیزمان، ایران اسلامی است.

امام جمعه زرند با اشاره به اینکه دانش آموزان در 13 آبان 1357 در راه علیه استکبار ستیزی به شهادت رسیدند، اضافه کرد: خداوند اراده کرده است و ملت ایران را در مقابل استکبار جهانی قرار داده است.

وی اذعان کرد: ملت ایران از امام خود آموخته اند که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و در ۱۳ آبان امسال ندای مرگ بر آمریکا خود را رسا تر، مصمم تر و قاطعانه تر از پیش سر می دهیم.

به گزارش ایسنا مراسم باشکوه 13 آبان در زرند با حضور دانش آموزان از میدان معلم آغاز و تا کانون المهدی این شهر ادامه داشت.

حاضران در این راهپیمایی با سر دادن شعارهای «الله‌اکبر؛ خامنه‌ای رهبر»، «مرگ برآمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و در دست داشتن پلاکاردهایی از دشمنان نظام و انقلاب اعلام انزجار کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: