• شنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-2185-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:

آمریکایی‌ها با انقلاب اسلامی و مکتب عاشورایی ما مشکل دارند/سپاه، دماغ آمریکایی‌ها را به خاک مالیده است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که حاج قاسم سلیمانی در اوج مذاکرات بیان کرد که «محکم بایستید که آمریکایی ها در مشت ما هستند»؛ عنوان کرد: آمریکایی ها و اسرائیلی ها می دانند موشکی که انبار داعش را در «دیرالزور» زد می تواند «تل‌آ ویو» و «واشنگتن» را نیز هدف قرار دهد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "نقوی حسینی" صبح امروز در راهپیمایی یوم الله 13 آبان ماه در جمع دانشجویان و دانش آموزان کرمان گفت: در آستانه اربعین امام حسین(ع) هستیم و معتقدیم سایت هسته ای ما خیمه امام حسین (ع) است و انرژی هسته ای ما فرهنگ عاشورا می باشد، ضمن آنکه هیئت های مذهبی و علم اباالفضل العباس اورانیوم غنی شده ما هستند.

وی به دلایل دشمنی های آمریکا با ملت ایران اشاره کرد و افزود: آمریکایی ها با انقلاب اسلامی و مکتب عاشورایی ما مشکل دارند و مشکل آنها با انرژی هسته ای ما نیست زیرا امروز پاکستان نیز بمب اتم دارد و صهیونیست ها نیز 300 کلاهک هسته ای دارد که می تواند با آنها 6 بار دنیا را با خاک یکسان کند اما کسی به آنها اعتراض نمی کند لذا مشکل آنها اربعین حسینی است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تاکید برآنکه باید مکتب عاشورایی را ترویج دهیم، خطاب به مردم شهید پرور کرمان و مردم سرزمین حاج قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم سلیمانی در اوج مذاکرات بیان کرد که «محکم بایستید که آمریکایی ها در مشت ما هستند».

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران یوم الله 13 آبان را با اقتدار برگزار می کند، تصریح کرد: در سال 43 امام این ملت به دلیل ذلتی که در قالب کاپیتلاسیوم بر این ملت تحمیل کرده بودند، بر آمریکا خروشید و او را تبعید کردند و همچنین در 13 آبان ماه سال 57 دانش آموزان این سرزمین با خون خود سنگ فرش های تهران را رنگین کردند تا بگویند «مرگ بر آمریکا» و به سلطه آنها در ایران پایان دهند و جاسوس خانه آمریکا را تصرف کردند.

نقوی حسینی ادامه داد: ملت ایران اجازه ندادند که این جاسوس خانه به کار خود در ایران ادامه دهد و امیدوارم که یک روز مطالب این جاسوس خانه به طور کامل افشا شود تا همه علت اینکه ایران، آمریکا را از این کشور بیرون کرده است را بدانند.

وی خطاب به مردم گفت: چشمانتان و گوش هایتان به لب امام امت باشد و باید بدانید که هر ملتی که امام خود را گم کرد، نابود شده است و ایشان پنج سال قبل بیان داشتند که به آمریکا اعتماد نداریم و آمریکا دولت عهد شکن می باشد و امروز بیان امام ما به منصه ظهور رسیده است و ناظریم که آمریکا به پیمان خود وفادار نبود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با تاکید برآنکه امام در جبهه حق است، مطرح کرد: امروز شاهدیم که آمریکایی ها همه توان و ظرفیت خود را علیه ملت ما به کار گرفته اند، البته حق دارند و به ترامپ حق می دهیم که عصبانی شود و توهین کند و ملت ایران را تروریست بنامد؛ زیرا ملت ایران و سپاه پاسداران دماغ آمریکایی ها را به خاک مالیده است.

وی افزود: امروز چه کسی در سوریه دولت تعیین می کند، این ملت ایران است که در سوریه پیروز شده است و دماغ آمریکایی ها را به خاک مالیده است.

نقوی حسینی بیان کرد: در 6 سال گذشته آمریکایی ها با داعش توافق کردند که حرمین شرفین عراق متعلق به داعش و چاه های نفت مال آمریکا باشند؛ اما امروز شاهدیم که 25 میلیون نفر در روز اربعین حسینی و در کربلا «مرگ بر آمریکا» می گویند، پس بنابراین باید هم آمریکا اینگونه عصبانی باشد.

وی عنوان کرد: آمریکایی ها و اسرائیلی ها می دانند موشکی که انبار داعش را در«دیرالزور» زد می تواند «تل‌آویو» و «واشنگتن» را نیز هدف قرار دهد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی افزود: استکبار امروز ملت را هدف قرار داده اند و با فشارهای اقتصادی می خواهند مردم را از مقاومت خارج کنند؛ آنها سپاه و شورای نگهبان را هدف قرار داده اند چون منبع قدرت ملت ما هستند اما منابع ما قوی تر از همه دولت های استکباری هستند.

وی یادآوری کرد: افرادی که در پنج سال قبل موافق مذاکرات بودند امروز اذعان می کنند که آمریکا عهد شکن است و قابل مذاکره نیست؛ پس باید توجه داشت که روز یوم الله 13 آبان یعنی روز مقاومت ایران و جهان اسلام در مقابل خون آشامی آمریکای جنایت کار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: