• جمعه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-1685-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

تغییر استاندار کرمان؟/نماینده مردم سیرجان: شایعه است

 امروز باز هم شایعه تغییر استاندار کرمان منتشر شد و باعث نگرانی مردم کرمان شد، زیرا مردم کرمان برای نخستین بار است که طعم خدمتگذاری استانداری دلسوز را می چشند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، دقایقی پیش خبری در شبکه های مجازی مبنی بر اینکه «اوسط هاشمی، استاندار اصلاح‌طلب سیستان و بلوچستان گزینه اصلی استانداری کرمان شده و طی روزهای آتی به هیات دولت معرفی خواهد شد،» منشر شد و حال جای سوال است که چرا پس از گذشت سه ماه از عمر دولت دوازدهم هنوز وضعیت استانداران برخی استان ها از جمله کرمان، که هم اکنون دارای استانداری فعال و دلسوز برای این استان است را مشخص نمی کند و آیا ورود فردی دیگر به استان کرمان می تواند همچون اشرافیت رزم حسینی را بر وضعیت و اقدامات توسعه ای که به اذعان همه مدیران کشور زبان زد است را داشته باشد.؟

"فرشید فلاح" مدیر کل حوزه استانداری کرمان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، در خصوص خبر منتشر شده در رسانه مبنی بر اینکه استاندار سیستان و بلوچستان سکاندار استانداری کرمان را به زودی خواهد شد، گفت: ما هم فقط این خبر را در شبکه های مجازی مشاهده کرده ایم و تصور می کنم شایعه باشد.

شهباز حسن پور  نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت نیز در گفت و گو با خبرنگار ایسنا تاکید کرد: خبر منتشر شده درباره تغییر استاندار کرمان در حد شایعه است.

به گزارش ایسنا، پیش از این رحمانی فضلی وزیر کشور در مراسم تودیع و معارفه استاندار اصفهان پیرامون تغییر استانداران گفته بود: بنای ما بر این بوده است که در همه استانها استاندارانی غیربومی منصوب شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: