• چهارشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-1485-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

حاج قاسم سلیمانی:

زبان من توان تشکر از این همه محبت و قدرشناسی مردم را ندارد

حاج قاسم سلیمانی گفت: زبان من توان تشکر از این همه محبت و قدرشناسی مردم را ندارد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر،
سردار "حاج قاسم سلیمانی" در حاشیه مراسم تششیع و تدفین ابوی خود گفت: زبان من توانایی تشکر از این همه محبت و قدرشناسی مردم شریف و بزرگوار شهرستان های رابر و بافت و همه مهمانانی که از سایر نقاط استان کرمان، خارج از استان و خارج از کشور در این مراسم حضور پیدا کرده اند را ندارد.

وی با تشکر از حضور فرماندهان نیروهای مسلح و علمای کشور برای ابراز هم دردی و حضور در این مراسم تصریح کرد: بنده کوچک همه ملت ایران هستم و نمی توانم این محبت مردم ایران را جبران کنم.

حاج قاسم سلیمانی با تشکر از استاندار و نماینده ولی فقیه در استان کرمان ادامه داد: بنده فرزند دوم پدر بزرگوارم هستم و تاکنون که حدود 60 سال سن دارم به یاد نمی آورم که پدرم حاج حسن سلیمانی در طول عمر نزدیک به 100 سال خود نمازش را ترک کرده باشد و همواره ما را برای اقامه نماز صبح بیدار می کردند.

به گزارش ایسنا، مراسم ترحیم ابوی سردار حاج قاسم سلیمانی در ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 11 آبان ماه جاری در مسجد جامع این روستا برگزار می شود.

هم چنین مراسم ترحیمی نیز در عصر روز جمعه 12 آبان ماه جاری از ساعت 14:30 تا 16:30 در محل مصلی امام علی (ع) شهر کرمان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: