• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-3384-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

با حضور استاندار کرمان صورت گرفت:

کلنگ‌زنی نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی یزدانشهر زرند

با حضور استاندار کرمان کلنگ احداث نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی یزدان‌شهر زرند به زمین زده شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "حسین امیری خامکانی " نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه آیین کلنگ زنی نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی یزدان‌شهر زرند با حضور استاندار کرمان گفت: برای احداث نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی به سرمایه زیادی نیازی است که خوشبختانه راه های تامین منابع مالی این پروژه تعیین شده است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های یزدان‌شهر از توابع شهرستان زرند اشاره کرد و افزود: در ورودی شهرستان زرند نیروگاه خورشیدی احداث شده است که معتقدیم ظرفیت یزدان‌آباد برای احداث نیروگاه خورشیدی بیشتر از این می باشد.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که باید یزدان‌شهر به قطب کارگاه های کوچک و بزرگ تبدیل شود ، عنوان کرد: امیدواریم سرمایه‌های داخل یزدان‌شهر در جهت توسعه و اشتغال این شهر بتوانیم جذب کنیم.

به گزارش ایسنا در این مراسم حسن زاده سرمایه گذار این نیروگاه خورشیدی با بیان این مطلب که هدف ما استفاده از نیروهای بومی است، گفت: امروز نیروگاه خورشیدی یزدان‌شهر با سرمایه 45 میلیارد تومان احداث آن آغاز خواهد شد.

خانم کازابان سرمایه گذار خارجی نیروگاه خورشیدی یزدان‌شهر زرند اظهار کرد: امیدوارم با حمایت مسئولین کرمان بتوانم پروژه ها خود را توسعه دهیم و به دنبال این هستیم که از تکنولوژی نوین برای اجرای این پروژه ها استفاده کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: