• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-2984-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

نماینده مردم زرند در خانه ملت خواستار شد:

ورود مجلس به حل مشکل بیمه کارگاه‌های خرد و کوچک

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل بیمه کارگاه های خرد کوچک اظهار کرد: در مجلس شورای اسلامی به دنبال آن هستیم که بتوانیم بیمه این واحدهای خرد و کوچک را حل کنیم تا بتوانیم جوانان جویای کار را به سمت و سوی این کارگاه سوق دهیم.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، دکتر"حسین امیری خامکانی" صبح امروز نهم آبانماه در نود و دومین جلسه اقتصاد مقاومتی منطقه پنج (شهرستان کوهبنان) ضمن تشکر از اقدامات استاندار کرمان در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی در استان کرمان اظهار کرد: به اذعان همه مسئولین کشور، استان کرمان پیشگام اقتصاد مقاومتی در کشور است که نمونه بارز آن ابلاغ الگوی اقتصاد مقاومتی استان به سایر استان های کشور است.

وی با تاکید بر اینکه تنها راه نجات و پایدار نگه داشتن اقتصاد کشور، نسخه اقتصاد مقاومتی است اظهار کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی، مردمی شدن اقتصاد بسیار مهم است و ایجاد کارگاه های خرد کوچک در این راستا، اقتصاد کشور را اداره خواهد کرد.

امیری خامکانی با تاکید بر اینکه پایدار نگه داشته واحدهای تولیدی در گروی افزایش تولید و همچنین  ایجاد بازار مصرف برای این کارگاه ها خواهد بود تصریح کرد: بازار مصرف سه شاخص کیفیت قیمت و سرعت المعل را برای رقابت نیاز دارد و باید بتوانیم بازار مصرف این کارگاه های خرد کوچک را تامین کنیم.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زیرساختهای خوبی در شهرستان کوهبنان و روستاهی اطراف آن وجود دارد اظهار کرد: باید بتوانیم ظرفیت های کاری، توسعه و تولیدی شهرستان را شناسایی کنیم که  در این راستا انتظار داریم معین های اقتصادی در به شهرستان مشاوره داده تا بتوانیم تامین مالی این پروژه ها را انجام دهیم.

وی در پایان با اشاره به مشکل بیمه کارگاه های خرد کوچک اظهار کرد: در مجلس شورای اسلامی به دنبال آن هستیم که بتوانیم بیمه این واحدهای خرد و کوچک را حل کنیم تا بتوانیم جوانان جویای کار را به سمت و سوی این کارگاه سوق دهیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: