• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-2884-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

معین اقتصادی کوهبنان:

اشتغال 25 نفر از محل کشت زعفران در کوهبنان

معین اقتصادی شهرستان کوهبنان اظهار کرد: 4 هکتار از اراضی شهرستان کوهبنان سطح زیر کشت زعفران می باشد که 2 هکتار آن در سال جاری محصولات آن برداشته شده و از 2 هکتار دیگر آن سال آینده برداشت خواهیم داشت که از این محل برای 25 نفر اشتغال ایجاد شده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "حمدالله منظری توکلی" صبح امروز در نود و دومین جلسه اقتصاد مقاومتی منطقه پنج (شهرستان کوهبنان) گفت: 4 هکتار از اراضی شهرستان کوهبنان سطح زیر کشت زعفران می باشد که 2 هکتار آن در سال جاری محصولات آن برداشته شده و از 2 هکتار دیگر آن سال آینده برداشت خواهیم داشت که از این محل برای 25 نفر اشتغال ایجاد شده است.

وی ادامه داد: راه اندازی سازمان کشت و صنعت که 300 هکتار مساحت آن است در شهرستان کوهبنان در دستور کار داریم که تا کنون مجوزهای آن صادر شده است.

معین اقتصادی شهرستان کوهبنان بیان کرد: با راه اندازی سازمان کشت و صنعت در شهرستان کوهبنان شاهد گسترش کشت زعفران و گیاهان دارویی خواهیم بود.

وی راه اندازی کارگاه های آموزشی در این شهرستان از دیگر برنامه های خود دانست و عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در راستای توسعه این شهرستان براساس توصیه استاندار کرمان، گام برداشته است.

منظری توکلی استاندار کرمان و طرح ها و ابتکارات استاندار کرمان را از فرصت های خوب استان کرمان دانست و بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی از میوه های انقلاب اسلامی می باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: