• شنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-3014-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

مدیرکل امنیتی استانداری کرمان در گفت‌وگو با ایسنا:

طرح آزمایشی وزارت نفت و برندسازی به دستور استاندار متوقف شد/پایان اعتصاب نفتکش‌ها

مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری کرمان با بیان این مطلب که اعتصاب تعدادی از نفتکش ها در کرمان از صبح امروز آغاز شده بود، اظهار کرد: براساس مذاکرات صورت گرفته،اکنون سوخت گیری آغاز شده و به زودی سوخت مورد نیاز جایگاه ها تامین می شود.

"خلیل همایی راد" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، در خصوص اعتصاب تعدادی از تانکرداران سوخت در استان کرمان گفت: این اعتصاب از صبح امروز 6 آبان ماه آغاز شده و تانکر داران نسبت به ایجاد شرکت های واسطه اعتراض داشته و مایل به ادامه روند گذشته و ارتباط مستقیم با شرکت پخش فراورده های نفتی بودند که مراتب در جلسه شورای تأمین استان مطرح و دستور مؤکد جناب آقای استاندار مقرر شد طرح آزمایش وزارت نفت متوقف و تا اتخاذ تصمیم نهایی به روش گذشته اقدام شود لذا طی مذاکراتی که از سوی فرماندار کرمان و سایر مسئولین صورت گرفت؛ روند انتقال سوخت آغاز و سوء تفاهم تانکرداران حل و فصل شد.

وی اعلام کرد: پس از ابلاغ دستور جناب آقای استاندار  سوخت گیری آغاز شده و به زودی سوخت مورد نیاز جایگاه ها برطرف می شود و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

مدیر کل امنیتی انتظامی استانداری کرمان اعلام کرد: براساس مذاکرات صورت گرفته،اکنون سوخت گیری آغاز شده و به زودی سوخت مورد نیاز جایگاه ها تامین می شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: