• شنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-585-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

یک عضو شورای شهر کرمان در گفت‌‍وگو با ایسنا:

وزارت کشور هرچه سریعتر در خصوص شهردار کرمان اظهار نظر کند

یک عضو شورای اسلامی شهر کرمان با بیان این مطلب که شورا به وظیفه خود عمل کرده است، گفت: باید وزارت کشور هرچه سریعتر در خصوص شهردار پیشنهادی کرمان اظهار نظر کند و شهردار معرفی شده را تایید یا رد صلاحیت کند تا شهر کرمان هرچه زودتر از بلاتکلیفی در بیاید.

"محمدجواد کامیاب" در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، در رابطه با بلاتکلیفی شهرداری کرمان، اظهار کرد: وظیفه شورا انتخاب شهردار بوده
است که این مهم توسط اعضای شورای شهر پس از جمع بندی در اسرع وقت صورت گرفت.

وی از انتظار شورای شهر در خصوص اظهار نظر وزارت کشور سخن به میان آورد و عنوان کرد: باید وزارت کشور هرچه سریعتر در خصوص شهردار پیشنهادی کرمان اظهار نظر کند و شهردار معرفی شده را تایید یا رد صلاحیت کند تا شهر کرمان هرچه زودتر از بلاتکلیفی در بیاید.

عضو شورای اسلامی شهر کرمان تاکید کرد: تا این لحظه تایید یا رد صلاحیت شهردار کرمان از وزارت کشور نداریم، شورای اسلامی شهر کرمان به وظیفه خود عمل کرده و پیگیر جوابیه وزارت کشور است.

کامیاب به مشکلات اداره کردن شهرداری کرمان با پست سرپرستی پرداخت و عنوان کرد: در موقعیت سرپرستی ممکن است بسیاری از کارها با کندی پیش برود یا تصمیمات نهایی با سرعت قابل قبولی انجام نشوند و این مهم ضرورت می کند که پست شهرداری کرمان هرچه سریعتر تثبیت شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: