• چهارشنبه ۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-485-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

امیری خامکانی در شورای اداری استان اعلام کرد؛

استاندار کرمان تغییر نخواهد کرد

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان اعلام کرد: نماینده عالی دولت در استان کرمان تغییر نخواهد کرد و همه نمایندگان استان با دولت تعامل داشته و توسعه استان را از اولویت های کاری خود می دانند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، دکتر "حسین امیری‌خامکانی" عصر امروز سوم آبان ماه در هفتمین جلسه شورای اداری استان کرمان در سال جاری گفت: دولت و مجلس تلاش می کنند تا زمینه ایجاد منابع عمومی دولت تامین شود.

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به دستاوردهای برجام اشاره کرد و افزود: پس از اجرایی شدن برجام شاهد بودیم که سهم ایران در سبد نفتی اپک احیا شد و اکنون در حال تلاش هستیم که راه‌های صادرات و اخذ درآمدهای نفتی از سایر کشورهای به سهولت انجام شود.

امیری خامکانی به بدعهدی آمریکایی ها اشاره کرد و با تاکید بر اینکه تنها راه نجات اقتصادی کشور اجرای سیاست های اقتصادی مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری است اظهار کرد: استفاده از توان داخلی، مدیریت منابع داخلی با انسجام ملی و نفوذ ناپذیر کردن ملت راه های است که می توانیم اقتصاد مقاومتی را اجرا کنیم

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی توسعه استان کرمان در ادامه سرلوح همه اقدامات دولت و نمایندگان استان در خانه ملت را توسعه استان کرمان دانست و بیان کرد: باید در جهت تکمیل زیرساخت های استان گام های اساسی و جدی برداریم.

وی تقسیم بندی استان به هشت منطقه اقتصادی را یکی از ابتکارات خوب استاندار کرمان دانست و بیان کرد: باید اقداماتی صورت گیرد که این اقدامات استمرار داشته باشد و با تغییر مدیران و مسئولین اینگونه کارها بر زمین نماند.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان اعلام کرد: نماینده عالی دولت در استان کرمان تغییر نخواهد کرد و همه نمایندگان استان با دولت تعامل دارند و توسعه استان از اولویت های ما می باشد.

وی در پایان با اشاره به گزارش رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان در حوزه اقدامات صورت گرفته در حوزه اشتغال استان خاطر نشان کرد: اشتغال مشکل کل کشور است و در استان کرمان این مشکل کمتر از سایر نقاط کشور می باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: