• دوشنبه ۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-288-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

پای معین‌های اقتصادی به ورزش حرفه‌ای استان هم باز شد

مدیر کل بانوان و خانواده استانداری کرمان اظهار کرد: طبق مذاکرات صورت گرفته باید 8 رشته مدال آور ورزشی در استان کرمان شناسایی و معین‌های اقتصادی یکی از این رشته‌ها را حمایت کنند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "سید فاطمه‌السادات حسینی" صبح امروز یکم آبان ماه در دومین شورای عالی ورزش قهرمانی استان با محوریت بازی‌های آسیایی و پارا آسیایی 2018 جاکارتا – اندونزی گفت: استاندار کرمان حمایت خوبی از ورزش استان کرده است و به ورزشکاران و قهرمانان بهاء خوبی نیز تاکنون داده اند.

وی از الگو شدن قهرمانان معلول برای سایرین سخن به میان آورد و پیشنهاد کرد: طبق مذاکرات صورت گرفته باید 8 رشته مدال آور ورزشی در استان کرمان شناسایی و معین‌های اقتصادی یکی از این رشته‌ها را حمایت کنند

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان تاکید کرد: باید قهرمانان نیز از جوانان حمایت کنند، براین اساس در هر منطقه یک بانو و یک آقای قهرمان برای این مهم مشخص کنیم تا برای جوانان آن منطقه نیز الگو شوند تا از این طریق جوانان را جذب ورزش کنیم.

وی از لزوم حمایت ورزش بانوان سخن به میان آورد و بیان کرد: ورزش بانوان باید ارتقا یابد و از آنها حمایت‌های لازم شود تا بانوان بتوانند با امید بیشتری به ورزش بپردازند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: