• دوشنبه ۱ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 968-188-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : پوششی

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان پیش‌بینی کرد:

حضور 35 ورزشکار کرمانی در مسابقات آسیایی و پاراآسیایی 2018

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان قهرمان‌پروری را از برنامه‌های کوتاه مدت اداره کل ورزش و جوانان دانست و گفت: پیش‌بینی می کنیم در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا – اندونزی از استان کرمان 15 ورزشکار حضور داشته باشند، همچنین احتمالا در بازی‌های پاراآسیایی این مسابقات نیز 20 نفر از استان کرمان حضور داشته باشند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدتقی امیری‌خراسانی" صبح امروز یکم آبان ماه در دومین شورای عالی ورزش قهرمانی استان با محوریت بازی‌های آسیایی و پارا آسیایی 2018 جاکارتا – اندونزی گفت: برنامه‌هایی برای ارتقای سطح ورزش استان کرمان در کوتاه مدت و بلندمدت داریم.

وی با اشاره به اینکه استعدادپروری را یکی از برنامه‌های بلندمدت این اداره کل است عنوان کرد: با استعداد سنجی و استعدادپروری قصد داریم که در بازی‌های المپیک 2022 و 2026 استان کرمان با آورد مدال‌های رنگارنگ بدرخشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان قهرمان‌پروری را از برنامه‌های کوتاه مدت اداره کل ورزش و جوانان دانست و ادامه داد: پیش‌بینی می کنیم در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا – اندونزی از استان کرمان 15 ورزشکار حضور داشته باشند، همچنین احتمالا در بازی‌های پاراآسیایی این مسابقات نیز 20 نفر از استان کرمان حضور داشته باشند.

وی از افزایش تعداد بازیکنان استان کرمان در مسابقات آسیایی و پاراآسیایی نسبت به سال‌های گذشته خبر داد و بیان کرد: امیدواریم که ورزشکاران استان کرمان در این مسابقات مدال‌های زیادی کسب کند.

امیری‌خراسانی از نیازمندی ورزش قهرمانی استان به حامی سخن به میان آورد و مطرح کرد: متاسفانه تا کنون حامی برای ورزشکاران این مسابقات نداشته‌ایم اما در حال رایزنی با معین‌های اقتصادی استان کرمان هستیم تا بتوانیم حامی برای این ورزشکاران پیدا کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: