• پنجشنبه ۲۷ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 967-2790-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : تولیدی

مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان در گفت‌وگو با ایسنا:

آمار پایین مراجعه افراد برای دریافت تسهیلات زلزله در زرند

مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان با اشاره به آمار پایین مراجعه افراد برای دریافت تسهیلات زلزله در زرند، گفت: 200 نفر تاکنون برای دریافت تسهیلات زلزله مراجعه کرده اند که این آمار بسیار پایینی برای دریافت تسهیلات زلزله در زرند می باشد.

علی اکبر سلطانی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر با اشاره به پرداخت تسهیلات برای زلزله زرند و استقبال مردم از آن اظهار کرد: برای 3333 واحد باید کمک بلاعوض جذب شود که از این تعداد 2000 واحد شهری و 1333 واحد روستایی هستند.

وی با اشاره به آمار پایین مراجعه افراد برای دریافت تسهیلات زلزله در زرند، گفت: 200 نفر تاکنون برای دریافت تسهیلات زلزله مراجعه کرده اند که این آمار بسیار پایینی برای دریافت تسهیلات زلزله در زرند می باشد این در حالی است که مردم پس از دریافت تسهیلات زلزله می توانند طی 2 سال خانه های خود را مقاوم و نوسازی کنند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان با عنوان اینکه طرح تسهیلات زلزله چند ماهی است در زرند آغاز به کار کرده است، بیان کرد: مردم می توانند جهت تشکیل پرونده و انعقاد قرارد برای دریافت تسهیلات شهری و روستایی تا پایان آبان ماه به اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراجعه کنند.

سلطانی نژاد خاطر نشان کرد: به هر واحد مسکن در شهر زرند 30 میلیون تومان تسهیلات کم بهره به همراه 6 میلیون تومان کمک بلاعوض و به هر واحد مسکن روستایی 20 میلیون تومان تسهیلات کم بهره به همراه 5 میلیون تومان کمک بلاعوض تعلق می گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: