• چهارشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 967-8714-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : پوششی

افتتاح کلانتری ۲۳ شهر کرمان

در پنجمین روز از هفته نیروی انتظامی با حضور فرمانده انتظامی استان، جانشين انتظامي استان، معاون هماهنگ كننده انتظامي استان و مهندس "بابايي" فرماندار شهر كرمان کلانتری ۲۳ شهر کرمان واقع در شهرک مطهری افتتاح شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سردار "رضا بنی اسدی فر" در آیین افتتاح کلانتری 23 شهر كرمان با تشکر از سرهنگ "عبدالعلي روانبخش" فرمانده انتظامی شهرستان کرمان جهت توسعه و رونق کلانتری هاي شهر کرمان، گفت:کلانتری ها در واقع یکی از مهمترین مجموعه های نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران می باشند و حتی به عنوان پیشانی ناجا می توان از آنان نام برد.

وی افزود: بيشترین تعامل را این مجموعه با آحاد مردم دارد كه وظیفه اصلی و مهمترین وظیفه کلانتری ها در درجه اول حفظ نظم و امنیت در حوزه استحفاظی خود می باشد.

سردار بني اسدي فر تصریح کرد: به عبارتی کلانتری ها حافظ نظم و امنیت و پیشگیری از وقوع جرایم در جامعه هستند.

اين مقام انتظامي افزود: در مجموعه کلانتری ها نقش بسیار به سزایی در تامین نظم و امنیت جامعه دارند و از طرفی عملکرد مثبت آنان بر نظام اقتصادی اجتماعی و فرهنگ هر منطقه تاثیر ملموس و به سزایی دارد.

وی تصریح کرد: امید می رود کارکنان كلانتري هاي شهر كرمان با همکاری و مشارکت آحاد جامعه بتوانند در اجرای ماموریت های  محوله بیش از پیش موفق باشند.

سرهنگ عبدالعلی روانبخش نيز در ادامه اين مراسم گفت: مدت اجرای ساخت این کلانتری 18 ماه بوده است.

وی زیربنای این ساختمان را 513  مترمربع دانست و افزود: برای ساخت  این کلانتری  8 میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی و استانی هزینه شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: